"Нива" вийшла з відпустки та шукає підсилення гравцями

"Нива" вийшла з відпустки та шукає підсилення гравцями

Більше двох місяців тривала зимова відпустка у футболістів тернопільської "Ниви". Підготовку до третього кола чемпіонату команда розпочала 28 січня.

Цього дня гравці та тренерський штаб зібрались на власній тренувальній базі "Ватра" та провели перше тренування у новому році.

- Помітно, що гравці уже засумували за тренувальним процесом, оскільки зимова перерва у чемпіонаті тривала, - каже головний тренер тернопільської "Ниви" Василь Малик. – Перші дні ми будемо проводити у такзваному втягуючому режимі, щоб підготувати гравців до уже більш серйозних фізичних навантажень.

За словами Василя Малика, до відновлення змагань у Другій лізі "Нива" проведе чотири етапи підготовки.

- Перший збір однозначно відбудеться у Тернополі, - каже він. – Щодо другого збору, то розглядаємо можливість провести його у Моршині або на Закарпатті. Оскільки у Тернополі немає стандартного поля зі штучним покриттям, доводиться шукати варіанти за межами області.

У рамках підготовки команда візьме участь у традиційному Меморіалі Ернеста Юста, що проводиться на Львівщині. Минулого року "Нива" завершила ці змагання на стадії чвертьфіналу, а у 2007-му році тернополяни перемагали у турнірі. Суперниками "Ниви" на груповому етапі цьогоріч будуть три львівські команди – "Високий замок", "Динамо U-19" та "УФК-Карпати U-17".

Крім участі у турнірі команда проведе ряд товариських зустрічей. Зокрема 5 лютого у Львові "Нива" проведе спаринг з дублем ПФК "Львів". А 12 лютого у Хмельницькому зіграє проти місцевого "Поділля".

Щодо кадрової ситуації у клубі, то у зимове міжсезоння "Нива" припинила дію контрактів із трьома гравцями, які не мали стабільної ігрової практики у клубі. Мова про захисників Семена Даценка і Валентина Залізняка та півзахисника Віталія Тригубу.

- На перший збір до нас приєдналися декілька потенційних новачків, - каже Василь Малик. – Будемо переглядати їх у дії. Насамперед шукаємо підсилення у центр захисту та середину поля.

Перший офіційний матч у 2020-му році "Нива" проведе 28 березня проти житомирського "Полісся". Нагадаємо, що на зимову перерву тернопільська команда пішла лідером Групи А Другої ліги.

Довідка

Розклад матчів тернопільської "Ниви" у третьому колі Другої ліги сезону 2019-2020 років:

24 тур, 28 березня

"Нива" – "Полісся"

25 тур, 4 квітня

"Верес" – "Нива"

26 тур, 11 квітня

"Нива" – "Діназ"

27 тур, 17 квітня

"Калуш" – "Нива"

28 тур, 25 квітня

"Нива" – "Поділля"

29 тур, 2 травня

"Чайка" – "Нива"

30 тур, 6 травня

"Нива" – "Буковина"

31 тур, 10 травня

"Нива" В – "Нива" Т

32 тур, 16 травня

"Нива" – "Ужгород"

33 тур, 23 травня

"Оболонь Бровар-2" – "Нива"

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up