"Нива" здобула вольову перемогу над чернівецькою "Буковиною"

У матчі 14-го туру чемпіонату Другої ліги тернопільські футболісти обіграли гостей з Чернівців з рахунком 2:1.

Тернополяни пропустили першими у середині першого тайму. Відзначився Александру Мунтян. Ще до перерви зусиллями Андрія Герта рахунок на табло став рівним. Захисник "Ниви" реалізував пенальті.

Перемогу господарям приніс точний удар головою нападника Сергія Кисленка на останній хвилині основного часу.

У найближчу неділю "Нива" на виїзді зіграє проти житомирського "Полісся".

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

16:45 У Тернопільському районі співмешканець цілий місяць обкрадав кохану 16:27 У Тернопільському музеї політв’язнів вшанують Героїв Крут 15:25 У Тернополі хочуть запровадити вступний екзамен у музичні і художню школи та електронну реєстрацію 15:02 Гучна справа наркоторговців, серед яких і власник спортклубу: можуть відпустити під заставу stars Від читача 17:40 Розпочато реєстрацію для участі в конкурсі адвокатів системи безоплатної правової допомоги 14:25 У лікарні помер водій, який потрапив у ДТП на Тернопільщині 14:01 “Маршрутка із діркою у підлозі і тролейбус, який треба пхати“: як часто ремонтують громадський транспорт play_circle_filled photo_camera stars 13:12 У Тернополі собака вкусив 9-річного хлопчика в руку і обличчя: дитину готують до операції 13:03 «Італійські лікарі виставили рахунок на 80 000 євро»: 14-річний Артем бореться з лімфомою photo_camera 12:45 На Тернопільщині чоловік до смерті забив дружину 12:21 "Розвели" на гроші: за добу на Тернопільщині від шахраїв постраждали троє краян 11:40 Зустріньте покійного воїна АЗОВу! О 17.00 планують панахиду при виїзді на Підволочиськ 11:28 Безкоштовно вивчати робототехніку в Тернополі можуть і діти, і дорослі 11:01 Чи задоволені ви станом громадського транспорту у Тернополі? (для обговорення) 10:29 Працівники поліції розшукали зниклого краянина 10:05 З 28 січня канали вже закодовані: скільки коштує перегляд українського ТБ photo_camera stars 09:03 НБУ різко підвищив офіційний курс долара 08:00 Сьогодні, 28 січня: день Державного прапора України 07:00 Погода на 28 січня: серез зими - дощ і туман 21:05 "Так дав Бог, щоб я була не сама": у Чорткові монахиня всиновила дев’ять дітей photo_camera