Перемога "Агрона" та поразка "Ниви" у аматорській лізі з футболу

Перемога "Агрона" та поразка "Ниви" у аматорській лізі з футболу

Минулими вихідними відбулися матчі 12 туру чемпіонату України з футболу серед аматорів, де Тернопільщину представляють два клуби.

У домашній грі великогаївський "Агрон ОТГ" переміг "Вотранс" з Луцька – 2:0. Голами у переможців відзначилися Назар Процик та Дмитро Коник.

А у Коломиї теребовлянська "Нива" з рахунком 2:1 поступилася місцевому "Покуттю".

У турнірній таблиці "Агрон" посідає друге місце, відстаючи від лідера на шість очок. "Нива" наразі п'ята.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Як у Тернополі відзначатимуть День Незалежності: програма 17:00 Дві вулиці в Тернополі будуть без води 25 серпня 15:15 Аварія з травмованими на Торговиці 15:00 «Кращого часу не буде»: родина ветерана розвиває бренд ароматів у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 14:00 Яблучний зефір без цукру: смачний і корисний десерт з трьох інгредієнтів 12:40 У Тернополі урочисто відзначили День Державного Прапора України photo_camera 12:04 Їдете на Закарпаття чи в Карпати: кому потрібен спецдозвіл, а де достатньо паспорта і Резерву 11:00 Тернополянка втратила 69 тисяч гривень зі своїх карток 10:00 Символ незламності та волі: воїни 44-ї артилерійської бригади привітали із Днем Державного Прапора photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Трофимлюка і Петра Коваля 21:00 4 з 10 шлюбів — онлайн: скільки весіль та розлучень було за пів року в Україні 20:00 Ветеран війни відкрив клініку сімейної медицини у Кременці: які послуги можна отримати play_circle_filled 18:55 Тернопільська «Нива» з розгромним рахунком поступилася «Буковині» в 1/32 фіналу Кубка України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up