Переможець "Тернопільської Озеряни-2017" отримає 150 доларів

Переможець "Тернопільської Озеряни-2017" отримає 150 доларів

Традиційний легкоатлетичний забіг навколо Тернопільського Ставу "Озеряна-2017" на дистанції 9,25 км цьогоріч відбудеться 9 вересня.

Організовують змагання для любителів оздоровчого бігу Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та міська рада.

У 2017-му році на учасників вперше очікує призовий фонд серед чоловіків та жінок у абсолютній першості. Так переможці змагань отримають грошову винагороду у розмірі 150 доларів. Срібний та бронзовий призер – 100 та 50 доларів, відповідно. Також грошові винагороди у розмірі 50 доларів можуть отримати ті, кому вдасться побити рекорд траси. Додамо, що серед чоловіків рекорд утримує тернопільський легкоатлет Іван Стребков, а серед жінок – Наталія Олійник.

Участь у 21-ій "Тернопільській озеряні" можуть взяти усі охочі любителі здорового способу життя та бігу. Традиційно обмежень щодо віку учасників – немає. Наймолодші змагатимуться у віковій категорії до 14-ти років. Найстарші – понад 75. Загалом організатори розподіляють учасників на 12 вікових категорій.

Організаційний збір учасників та реєстрація розпочнуться на набережній ставу о 10.00. Урочисто відкриють "Озеряну-2017" об 11.30. А о 12.30 стартує забіг.

Нагадаємо, що "Тернопільська Озеряна” започаткована ще у 1997 році. На початку цієї традиції, окрім пробігу, був і заплив на 250 м на Тернопільському Ставі, але з 2001 року відбувається тільки пробіг. Змагання присвячені Дню фізкультури та спорту.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Відзнаки, годинники, парасолі й не тільки: понад мільйон витратила міськрада для нагородження 19:01 Через бурульки тріснуло скло: мешканці на Кривоноса скаржаться на ЖЕК. Але там вину відкидають 18:07 До 15% повернення: з 1 березня запрацюють нові правила нарахування Національного кешбеку 17:20 Охоронці, металодетектори та відеоконтроль: в усіх школах запровадять нові заходи безпеки Від читача 17:21 Сьогодні жінки впевнено освоюють професії, які ще донедавна вважалися суто «чоловічими» завдяки навчанню від Служби зайнятості, про умови якого розповіли для глядачів місцевого телеканалу 16:50 Омбудсман перевірив навчально-реабілітаційний центр у Теребовлі: є зауваження до укриття 16:10 Без генератора й тепла — у групах 11 градусів. Батьки бояться водити дітей у садок, влада мовчить 15:46 Голосував за рішення щодо бізнесу своєї свахи: староста з Микулинецької громади сплатись штраф 15:22 Рибалки зі всієї України змагались за найбільший улов на Дністрі 14:36 500 доларів за «допомогу» на іспиті з водіння: затримали 44-річну жінку з Підволочиська 14:24 На Коновальця зіткнулися чотири авто. На місці поліція і швидка 14:00 Жителька Тернопільщини через шахраїв втратила 70 тисяч гривень 13:30 Троє жителів Кременеччини хотіли «відкупитися» від поліції за п'яну їзду 12:55 «Липова» інвалідність за $2000: правоохоронці повідомили про підозру 29-річній жінці з Тернополя 12:00 12-річного хлопця збили на пішохідному переході в Тернополі 11:30 В аварії у Тернополі постраждала вагітна 11:00 Тепло сердець — для фронту: у Тернополі провели благодійний ярмарок для збору коштів на автівки бійцям 10:35 100-річний ювілей відзначила жителька Тернопільського району photo_camera 10:00 Тимчасово обмежили проїзд через кордон на пункті пропуску «Солотвино» 09:30 На 33% за тиждень зросла захворюваність на ГРВІ серед школярів Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up