«Домовилися на чотири матчі»: чому львівські футболісти вирішили орендувати тернопільський стадіон

«Домовилися на чотири матчі»: чому львівські футболісти вирішили орендувати тернопільський стадіон
  • Поки тернополяни святкують вихід «Ниви» до Першої ліги України з футболу, місто не залишається без спортивних змагань. ФК «Львів» обрав тернопільський стадіон для проведення своїх домашніх матчів.
  • У чому причина переїзду та чи довго львів'яни «гостюватимуть» в Тернополі, цікавилися «20 хвилин».

Причиною переїзду футбольного клубу зі Львова стала невтішна епідеміологічна ситуація в місті, повідомляє начальник управління розвитку спорту та культури Тернопільської міської ради Микола Круть.

– Клуб платить за оренду стадіону, з ним уклали відповідний договір. Поки що мова йшла про чотири матчі, один з них уже відбувся, – каже пан Микола. – Важко сказати, чи будуть львів'яни грати у Тернополі до кінця сезону, адже це буде вирішувати їхнє керівництво. Інфраструктура стадіону цілком підходить для проведення матчів такого рівня, адже його готували до фіналу Кубка України з футболу.

Про те, скільки зароблять на проведенні матчів львівським клубом та куди витратять гроші, поки не говорять.

Нагадаємо, фінал Кубка України з футболу у 2020 році мав відбутися в Тернополі, але через епідеміологічну ситуацію його перенесли до Львова, а пізніше до Харкова. Зараз також активно обговорюють його перенесення.

На жаль, тернополяни поки не зможуть відвідати домашні матчі цієї команди, адже за регламентом прем'єр-ліги під час карантину на стадіоні можуть перебувати тільки офіційні представники клубів, футболісти, судді, персонал, залучений для проведення матчу, лікарі, працівники поліції та ЗМІ

Першу свою гру ФК «Львів» вже провів третього липня проти полтавської «Ворскли». Матч закінчився бойовою нічиєю – 2:2.

Станом на сьоме липня, ФК «Львів» займає 11 сходинку в турнірній таблиці, їм поступаються інші львів’яни з «Карпат».

А ви би пішли на матчі ФК «Львів» у Тернополі? Діліться своїми думками в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Олег Ковальський
    В базарах сотні людей, а футбол не дають подивитися, можна сісти на віддалі і кошти заробили  від продажу білетів.
    Саша Крест reply Олег Ковальський
    які там кошти від тих білетів.... мізер... от якби пиво з бочки продавали... там би була виручка... алконавтів у Тернополі на десять команд вистачить...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі (оновлено) 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up