"Терен" повернувся у Вищу лігу з регбі-7

"Терен" повернувся у Вищу лігу з регбі-7

Дев'яте місце за підсумками першого етапу Вищої ліги з регбі-7 посів тернопільський регбійний клуб "Терен".

Етап чемпіонату України 13 травня відбувся у Кременчуці. Участь у ньому взяли 12 регбійних команд. Власне, визначення переможців відбувалося в два етапи. Спочатку – груповий, а потім команди у стикових матчах визначалися з підсумковими позиціями.

- "Терену" не пощастило із жеребкуванням, адже потрапили у такзвану "групу смерті", - пригадує граючий тренер тернопільської команди Володимир Крутовський. – Нашими суперниками були київський "Антарес" і команда з Дніпра, які згодом грали у фінальному матчі. Обидва матчі ми у підсумку програли.

Відтак тернополянам довелося боротися за 9-10 місця з харківським "УІПА". У цьому двобої "Терен" переміг більш ніж впевнено – 22:0.

- Наша команда давно не приймала участь в офіційних турнірах такого рівня, - каже Володимир Крутовський. – Склад "Терену" суттєво оновився. Всі ці фактори вплинули на те, що ми не змогли посісти вищого місця. Але тішить те, що наші молоді регбісти здобули неоціненний досвід.

Регбіст додає, що "Терен" не є професійною командою і поки не може на рівних конкурувати з лідерами чемпіонату.

- Щоб показувати високі результати потрібен системний підхід до підготовки, - каже він. – Необхідно поповнювати ряди клубу молодими спортсменами. У нас поки з цим важко, адже ми аматорська команда. Гравці працюють, навчаються, а тренуємося у вільний час. Незважаючи на це, Тернопіль силами "Терену" знову представлений на регбійній карті України.

Додамо, що другий тур чемпіонату України з регбі у Вищій лізі відбудеться 15 червня в Ірпіні.

Команда "Терен" висловлює подяку за підтримку ТМ "Молокія" та обласному управлінню фізкультури та спорту.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:11 Перелом ребер: службовця ТЦК підозрюють у побитті чоловіка під час оповіщення у Тернополі 21:00 «Фест молоко 2026»: на гостей чекає музика, ярмарок, дегустації та підтримка війська (програма) play_circle_filled 20:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 19:31 Поліція розшукує тернополянку, яку підозрюють у грабежі під час воєнного стану Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 19:06 Напали на ветерана на його ж подвір’ї: засуджені оскаржують вирок 18:05 Долар побив черговий рекорд: курс валют на 27 травня 17:25 Грози, град та сильні вітри сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди 16:55 Чи планують у Тернополі робити ходу випускників 2026 16:15 У полі біля Тернополя кінологи виявили поранену дику косулю: рятували поліцейські та волонтери 15:45 На Тернопільщині викрили «схему» переправки через кордон: затримали двох ймовірних організаторів 15:25 У Тернополі відбудеться чин прощання з сімома невпізнаними Героями 14:45 «Червона рута» лунає — опір триває: у Тернополі проведуть обласний відбір легендарного конкурсу play_circle_filled 14:20 У Тернопіль приїде Митрополит Епіфаній з нагоди свята чудотворної ікони Божої Матері 13:48 Аварія із потерпілими на Бродівській 13:15 Коли пролунає останній дзвоник у тернопільських школах та чи буде практика 12:36 Вбивство у Почаївській громаді: сусідське застілля закінчилось смертельними ножовими пораненнями 12:10 У Тернополі жінка травмувала ногу в міській маршрутці 11:34 «Усміхнений, позитивний, завжди в колі друзів». Прощаються з п’ятикласником, який загинув у аварії 11:15 Смертельна аварія на об'їзній Кременця: загинув 88-річний водій, постраждала пасажирка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up