Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська завоювала «золото», «срібло» та «бронзу» в Угорщині

• 23-26 вересня у місті Сомбатгей, Угорщина, відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії.
  • Гімнастка Анастасія Бачинська на етапі Гран-прі завоювала 3 медалі.

Учасниця збірної команди України, вихованка комунального закладу Тернопільської міської ради «КДЮСШ ім. Ю. Горайського», Анастасія Бачинська стала найуспішнішою гімнасткою у жіночих змаганнях.

Анастасія Бачинська, зокрема, взяла участь в усіх чотирьох фіналах та здобула одразу три нагороди:

• «золото» – у вільних вправах (12.7), обійшовши угорську спортсменку Ченге Бачкай і канадійку Сідней Тернер;
  • срібну медаль – в опорному стрибку (13.175);
  • «бронзу»  – у вправах на брусах (13.2).

Загалом, українська збірна зі спортивної гімнастики на етапі Гран-прі в угорському Сомбатгеї здобула дев'ять медалей, чотири з яких золоті.

Вітаємо Анастасію Бачинську з високими досягненнями і бажаємо нових перемог на чемпіонаті світу, що стартує уже 18 жовтня в Японії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.