Cрібні нагороди з чемпіонату України зі спортивної аеробіки, який відбувся 30 травня у Києві, привезли тернопільські спортсменки. У категорії «трійка» місце на п’єдесталі здобули вихованки місцевої школи, ще одна тернополянка увійшла до п’ятірки найсильніших в індивідуальних виступах.
Юна гімнастка Єва Збараська підкорила п’єдестал Чемпіонату України! Вихованка КДЮСШ №2 ім. Ю. Горайського продемонструвала бездоганну підготовку та виборола «золото» у багатоборстві, залишивши позаду понад півтора десятка суперниць.
23-26 вересня у місті Сомбатгей, Угорщина, відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії.
Гімнастка Анастасія Бачинська на етапі Гран-прі завоювала 3 медалі.
Анастасія Бачинська – тернопільська спортсменка, яка у свої 15 - майстер спорту із гімнастики та багаторазова призерка Міжнародних конкурсів.
Нещодавно повернулась із "золотом" з Європейських ігор, які пройшли у Мінську.
Журналістка «20 хвилин» побувала на тренуванні дівчини і дізналась, як проходять будні Насті.
Тернопільські спортсменки вибороли «срібло» на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки
Cрібні нагороди з чемпіонату України зі спортивної аеробіки, який відбувся 30 травня у Києві, привезли тернопільські спортсменки. У категорії «трійка» місце на п’єдесталі здобули вихованки місцевої школи, ще одна тернополянка увійшла до п’ятірки найсильніших в індивідуальних виступах.
Юна тернопільська гімнастка здобула перемогу на чемпіонаті України
Юна гімнастка Єва Збараська підкорила п’єдестал Чемпіонату України! Вихованка КДЮСШ №2 ім. Ю. Горайського продемонструвала бездоганну підготовку та виборола «золото» у багатоборстві, залишивши позаду понад півтора десятка суперниць.
Спортсменки з Тернополя вибороли третє місце на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики
Пишаємося нашою талановитою молоддю!
Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська — в десятці найкращих на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики
Найкращий результат показала Анастасія у вправах на колоді, отримавши 12.800 балів та ставши сьомою у світі в цьому виді.
Вітаю💐💐💐
Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська завоювала «золото», «срібло» та «бронзу» в Угорщині
23-26 вересня у місті Сомбатгей, Угорщина, відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії. Гімнастка Анастасія Бачинська на етапі Гран-прі завоювала 3 медалі.
Тернополянка Анастасія Бачинська здобула два золота на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики
Спортсменка здобула дві золоті нагороди в особистих змаганнях.
Хоть нарешті і красивий і приємний позитив в цьому житті! Успіхів Вам і удачі у всьому і завжди!
Тернополянка завоювала "золото" чемпіонату Європи
Тернопільська гімнастка Анастасія Бачинська завоювала "золото" чемпіонату Європи.
Команд сколько было? 3?
Тернополянка посіла друге місце на етапі Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики
Вихованка тернопільської КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського завоювала срібну нагороду у столиці Франції Парижі.
Президент України нагородив орденом тернопільську спортсменку
Тернополянка Анастасія Бачинська стала кавалером ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня.
Як тренується та чим живе гімнастка-чемпіонка Анастасія Бачинська
Анастасія Бачинська – тернопільська спортсменка, яка у свої 15 - майстер спорту із гімнастики та багаторазова призерка Міжнародних конкурсів. Нещодавно повернулась із "золотом" з Європейських ігор, які пройшли у Мінську. Журналістка «20 хвилин» побувала на тренуванні дівчини і дізналась, як проходять будні Насті.
Браво!!!!!!