Тернопільська "Нива" на вихідних проведе заключний матч року

Тернопільська "Нива" на вихідних проведе заключний матч року

Домашній поєдинок проти київської "Оболоні Бровар-2" відбудеться 23 листопада на Тернопільському міському стадіоні.

Цим матчем тернополяни завершать футбольний рік. Стартовий свисток арбітра прозвучить о 14:00.

Нагадаємо, що у першому колі "Нива" та "Оболонь-2" зустрічалися у Бучі, що на Київщині. Тоді мінімальну перемогу здобули гравці "Ниви". У воротах суперника відзначилися Вадим Хохлов та Роман Волохатий.

На тривалу зимову перерву тернополяни мають усі шанси піти у лідерах. Наразі "Нива" посідає першу позицію. У разі перемоги над "оболонцями" підопічні Василя Малика гарантовано збережуть перше місце до весняної частини чемпіонату.

До слова, у Першу лігу за підсумками сезону напряму підвищаться дві найкращі команди. А колектив, що посяде третє місце, зіграє перехідні матчі із командами Першої ліги.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:38 На дорогах Тернопільської громади оголосили «жовтий» рівень небезпеки 13:00 9-місячний Ромчик із Кременця бореться зі СМА: допоможіть зібрати понад мільйон доларів на укол 12:30 Затримали чоловіка, який обікрав лікарняну палату в Тернополі 12:00 Відійшла у вічність викладачка історії та правознавства Галицького коледжу Марія Рудик Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 11:28 Відкрила фейковий збір на допомогу жертвам атаки в Тернополі: 21-річна тернополянка отримала підозру 10:50 У чому зустрічати Новий 2026 рік, щоб привернути багатство: найкращі кольори 10:26 Комендантська година і новорічна ніч: що можна і що заборонено 10:03 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня: оновили деякі підчерги 09:40 Вночі вулиці Тернополя розчищали від снігу. Якою буде погода у перші дні нового року 09:00 Війна забрала життя Героїв Ярослава Вовчука та Степана Дубляниці 08:00 В Україні з’явиться «єЧек»: коли запрацює 21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up