Тернопільська "Нива" перервала серію без перемог у чемпіонаті серед аматорів

Тернопільська "Нива" перервала серію без перемог у чемпіонаті серед аматорів

Шість очок на трьох здобули тернопільські футбольні команди у 19-му турі аматорського чемпіонату України, що відбувся 28 травня.

Першу перемогу у 2017-му році вдалося здобути тернопільській "Ниві", яка востаннє вигравала ще на початку жовтня минулого року. Підопічні Сергія Задорожного переграли на виїзді з рахунком 0:1 "Ковель-Волинь" з Ковеля. Наші земляки відзначилися уже не першій хвилині зустрічі. Щоправда, допоміг відкрити рахунок автогол від гравця з Ковеля Юрія Заліпи, який зрізав м'яч у власні ворота. До речі, Юрій Заліпа минулого року у виїзному матчі з "Нивою" тричі вразив ворота тернополян, а тепер саме він допоміг їм перемогти.

Один м'яч у грі побачили глядачі у Теребовлі, де місцева "Нива" боролася за очки з оржівським "Одеком". Перемогу господарям приніс точний удар Владислава Сороцького наприкінці першого тайму. Відтак, теребовлянська "Нива" поквиталася з "Одеком" за минулорічну поразку на полі суперника.

Третій представник Тернопілля у аматорському чемпіонаті – ФК "Чортків-Педуніверситет" не зміг підтримати переможний почин своїх колег. Підопічні Василя Івегеша у виїзному матчі проти соснівського "Рочина" зазнали розгрому – 3:0. Команда з Львівщини вирішила долю гри ще до 25-ї хвилини гри, тричі вразивши ворота чортківчан.

Відео дня

У турнірній таблиці команди з Теребовлі і Тернополі зробили крок вперед. Теребовлянці піднялися з сьомого на шосте місце, а тернополяни з дев'ятої сходинки перемістились на восьму. "Чортків-Педуніверситет" після 19-го туру посідає останню позицію у таблиці.

Наступний тур, що за календарем відбудеться 3-4 червня, пропускатиме тернопільська "Нива". А команди з Теребовлі і Чорткова з'ясують стосунки між собою на полі чортківців.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Де зараз «Єлисейські поля», раніше були будинки: яким було «Підзамче» у Тернополі photo_camera 21:00 Боротьба з ворожими дронами — як полювання на качок. Історія захисника з 44-ї артбригади 20:31 Анджеліна Джолі підтримала збір на ЗСУ у Тернополі: Сергій Притула розповів подробиці 20:01 Отримав опіки 56% тіла, пережив десятки операцій: захисник з Тернополя розповів, як відновлюється після фронту Від читача 08:36 Творчість, що надихає: у Бережанах відкрили мистецьку студію 19:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 і 8 листопада (ОНОВЛЕНЕ) 19:00 На Тернопільщині видали понад 100 дозволів на контрольний відстріл хижих тварин: деталі процедури play_circle_filled 18:00 Російську літературу — на макулатуру. У міській бібліотеці триває акція зі збору книг 17:05 Тернопільські танцюристи здобули перемоги на Чемпіонаті світу в Польщі 16:20 У Чорткові жінки монтують сонячні станції photo_camera 15:35 На Тернопільщині розтратили понад 3 млн грн під час ремонтів шкіл і закупівлі палива photo_camera 15:01 Ми хочемо майданчик, який обʼєднує, а не обмежує — школярі в Тернополі просять допомоги 14:30 Допомога на дітей 2024-2025 років народження: хто отримає 7 тисяч гривень 13:50 Мешканця Чортківщини судитимуть за підпал автомобіля військового у Гусятині 13:10 УЗ-3000 з безкоштовних перевезень. Прем'єрка назвала дату запуску 12:40 Від новачка до чемпіонки України з боксу: історія інструкторки з Тернополя Каріни Вовк photo_camera 11:40 У Тернополі відкриють виставку ікон, написаних на дошках від боєприпасів 11:10 Житель Борщівської громади проведе 9 років за ґратами за зґвалтування неповнолітньої 10:35 Тернопільські танцюристи здобули «золото» і «срібло» міжнародного турніру з бальних танців у Німеччині 10:00 Капітальний ремонт в Управлінні поліції охорони: оголосили тендер на 3,4 мільйони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up