Тернопільська "Нива" попрощалась з шістьма футболістами

Тернопільська "Нива" попрощалась з шістьма футболістами

Днями у футбольному клубі "Нива" оголосили про кадрові зміни у складі команди.

Клуб припинив дію чинних контрактів із шістьма гравцями. Ще кількома тижнями раніше команду залишив третій воротар Орест Костик, який програв конкуренцію Максиму Механіву та Роману Жмурку, не провівши у складі команди жодного матчу.

Слідом за воротарем, команду покинув і півзахисник Ярослав Волошин, який взяв участь лише у семи матчах, переважно виходячи на заміну.

- Орест Костик – молодий голкіпер у якого ще все попереду, - коментує кадрові зміни директор "Ниви" Дмитро Андрієшин. – Щодо Ярослава Волошина, то на нього ми розраховували, як на гравця основного складу. На жаль, він так і не зумів пробитися в основу. Декілька ігор пропустив через травму, але вийти на належний рівень не зумів.

Не виступатимуть у клубі також захисник Павло Макогон, півзахисник Тарас Кривий та нападники Олександр Юрчак і Микола Темнюк.

- У Тараса Кривого підходить до завершення дія контракту, - додає Дмитро Андрієшин. – Клуб запропонував йому продовжити угоду, але гравець прийняв рішення спробувати свої сили закордоном. Відтак, новий контракт із клубом Тарас не підписав. Те саме стосується і Миколи Темнюка, який вирішив продовжити свою кар'єру за межами України. Клуб пішов назустріч йому і ми розірвали контракт. Щодо Олександра Юрчака, то він банально програв конкуренцію іншим гравцям і ми вирішили його відпустити. Контракт з Павлом Макогоном розірвали з ініціативи клубу за порушення спортивного режиму. Хоча він був гравцем основного складу, але певні позафутбольні моменти змусили нас до такого рішення.

Нагадаємо, що "Нива" завершила першу частину сезону на сьомому місці у турнірній таблиці з відставанням від лідера у 10 очок. Другу частину сезону команда проведе навесні наступного року. Наразі ж гравці пішли у відпустку.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:15 З безхазяйного майна в Заліщиках планують зробити укриття 17:30 Через Східний через відключення світла наразі не курсуватимуть тролейбуси 17:10 Після аварії між квадроциклом і авто у Кременці сталась бійка: водій-військовий опинився в лікарні 16:40 Для критичної інфраструктури також вводять графіки відключення світла. Перевірте свою підчергу Від читача 16:01 Верифікація як пастка: як шахраї обманюють користувачів Instagram 16:17 Після снігопадів – ожеледиця: синоптики попереджають тернополян про нову небезпеку (пресслужба Тернопільської міської ради) 16:10 «Кімната, де живе експлуатація»: у Тернополі презентували інтерактивний простір 16:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 13 січня (ОНОВЛЕНО) 15:40 Мороз не відступає: штормове попередження для Тернопільщини 15:10 У Бережанах затримали 44-річну жінку за дві крадіжки 14:33 Ще одна громада на Тернопільщині обмежує електропостачання для критичної інфрастурктури 14:03 Чотирьох дітей віддають у патронатну сім’ю. А ті вірять, що мама сьогодні прийде і забере 13:20 Травма через неприбраний сніг чи лід: як діяти і хто відповідає 12:40 Вночі водій з ознаками сп'яніння пропонував хабар патрульним 12:15 Учасник бойових дій, ветеран, політик: що ще відомо про нового голову ОДА Тараса Пастуха play_circle_filled 11:50 Понад два мільйони гривень має відшкодувати лікарня: рішення апеляції у справі смерті 4-річного хлопчика 11:20 Відійшов у вічність протоієрей храму в Підгородньому о. Анатолій Залізницький 10:45 Поки медики рятували: після аварії в Гаях Шевченківських в потерпілої вкрали рюкзак 09:35 Юні музикантки з Тернополя здобули перемоги на міжнародних конкурсах 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Іваном Гуменюком та Андрієм Бондаренком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up