Тернопільська "Нива" продовжує боротьбу на Кубку Ернеста Юста

Тернопільська "Нива" продовжує боротьбу на Кубку Ернеста Юста

У драматичному матчі тернопільська "Нива" обіграла новояворівський "Гірник" з рахунком 3:2 та виборола путівку в 1/8 фіналу.

Матч 1/16 фіналу Кубка Юста відбувся 26 лютого у Винниках, що на Львівщині на полі зі штучним покриттям. Фаворитами цього протистояння були саме тернополяни, але восьма команда чемпіонату Львівської області стала непростим суперником для "Ниви".

Перший тайм тернополяни впевнено виграли з рахунком 2:0. Уже на старті гри нападник тернополян Юрій Головачук вийшов сам-на-сам з воротарем "Гірника" та відкрив рахунок у матчі. А у середині першого тайму грузинський новачок "Ниви" Немо Шелія розстріляв пусті ворота суперника після подачі з кутового.

Навідміну від першого тайму, друга частина гри була за командою з Новояворівська. Спершу опоненти "Ниви" відіграли один м'яч ударом з пенальті. Згодом м'яч і вдруге побував у сітці воріт тернопільської команди, після прикрого рикошету. Проте за декілька хвилин до кінця гри гості з Тернополя отримали право пробити пенальті. Вирок судді впевнено реалізував капітан "Ниви" Костянтин Пікуль, принісши команди перемогу.

- Грою команди у першому таймі я задоволений, - каже головний тренер тернопільської "Ниви" Петро Бадло. – Після перерви випустили одразу четверо нових футболістів. Розраховували, що вдасться посилити тиск на ворота суперника, але сталося не так, як ми хотіли. Два стандарти дозволили суперникам вирівняти рахунок. Добре, що наших футболістів це не зламало і вони змогли у підсумку вибороти перемогу.

Наступного дня після матчу відбулося жеребкування стадії 1/8 фіналу Кубка Юста. Згідно із жеребом тернопільська "Нива" у наступному етапі зіграє з командою луцької "Волині" U-19. Матч відбудеться у Винниках 5 березня о 12:00.

- З кожним етапом рівень суперників лише зростає, адже залишаються лише найсильніші, - додає Петро Бадло. – Гра з молодіжкою "Волині" буде дуже цікавою та хорошою перевіркою для наших футболістів. Завдання виграти цей турнір перед нами не стоїть, але хочемо пройти якомога далі.

Додамо, що після матчу футболісти "Ниви" отримали три дні відпочинку. Після цього підопічні Петра Бадла приступають до другого етапу підготовки. Перший офіційний матч цього року для "Ниви" попередньо відбудеться 8 квітня. Суперником тернополян у аматорсьому чемпіонаті України буде ФК "Чортків-Педуніверситет".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:30 79 уродженцям Тернопільщини посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Тернопільської області» 13:54 На проспекті Злуки аварія з постраждалими: що відомо 13:37 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 11 березня) 13:10 Зниклу жительку Чортківщини знайшли мертвою: у смертельному побитті підозрюють односельчанина Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 12:45 У лікарню №2 в Тернополі придбають обладнання для малоінвазивних операцій 12:15 У пожежі в Теребовлі постраждала людина 11:40 Аварія на Микулинецькій: посвідчення водійки «Рено» має ознаки підробки 11:10 Уперше за сім місяців депутати зібралися на сесію облради. Що на порядку денному? 11:00 На Тарнавського обікрали водомат: підозрюють 20-річного чоловіка з Тернопільського району 10:30 Другий день народження пана Василя: у Тернополі пацієнт із новим серцем повертається додому 10:00 Січена капуста забила каналізацію у Тернополі 09:30 По 1360 гривень за штуку: суд покарав чоловіка за незаконний вилов раків у Тернопільському ставі 09:00 На Вовчанському напрямку загинув полковник зі Збаража Роман Паламар 08:00 У лісі біля Сновидова зрубали 31 дерево: суд зобов’язав відшкодувати майже 190 тис. грн 22:00 Юні танцюристи з Тернополя вибороли шість золотих медалей на міжнародному чемпіонаті photo_camera 21:00 Авто прокуратури у Бучачі не пропустило карету швидкої: в установі відреагували на відео з соцмереж play_circle_filled 20:00 Мріють обійняти й нагодувати смачненьким: історія Віталія Прокіпчука, який повернувся з полону play_circle_filled 19:00 Будівництво у парку і довгобуд у центрі: у Тернополі оновили перелік інвестиційно привабливих об'єктів 18:00 Професор тернопільського технічного університету отримав премію Національної академії наук
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up