Тернопільська "Нива" вибула з Кубка України

Тернопільська "Нива" вибула з Кубка України
Футболісти нашої "Ниви" не змогли пройти до півфіналу Кубка України. Тернополяни на виїзді програли представнику Другої ліги – "Славутичу" з Черкас.

Господарі поля відкрили рахунок на 10-ій хвилині. Гравець "Славутича" замкнув передачу з кутового головою. Героєм для "Ниви" став Олександр Семенюк, який забив у відповідь на доданих арбітром хвилинах – 1:1.

За регламентом, гру перевели у два додаткових періоди по 15 хвилин. Проте і у цей час переможця не було. А у серії пенальті перемогли суперники – 4:3.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Куди звертатись, якщо люди у Тернополі потребують соціального догляду 15:00 Арт-терапія для Героїв: поранені військовослужбовці та поліцейські малювали картини 13:00 В Україні «по-новому» планують карати водіїв, які систематично порушують правила 12:03 Підлітка з Чорткова судили за спробу теракту, бо хотів підірвати авто військового Від читача 13:24 Офісу "Зроблено в Україні" у Тернополі - 1 рік! 11:00 З ТЦК планують зняти функцію оформлення відстрочок 10:00 Другу ніч поспіль росія атакує Київ: є загиблі та постраждалі, серед них — діти 09:00 «На щиті» повертаються Герої Богдан Робак та Володимир Олійник з Тернопільщини 21:00 Переведення годинників 2025: як пом'якшити перехід на зимовий час 20:03 На «Дружбі» ДТП: один з водіїв п’яний. На місці — особи у формі і балаклавах 20:00 Перетворив хобі на терапію для фронтовиків 19:00 В ОВА назвали ТОП-10 громад, які найбільше підтримують військо 18:00 Радіодиктант національної єдності: де слухати, хто читатиме та яка назва 17:03 Які проєкти подали тернополяни на «Громадський бюджет»: огляд пропозицій. Дивіться відео! photo_camera 16:00 Купівля квитка за кордон, навушники, яких не існує та допомога: троє тернополян втратили гроші
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up