Тернопільська «Нива» зіграла внічию з черкаським «ЛНЗ»

6 травня на стадіоні «Черкаси Арена» відбувся матч, де зустрілися тернопільський ФК  «Нива» і черкаська команда «ЛНЗ».

У матчі п'ятого туру, другого етапу, «Чемпіонської» групи VBET UA Перша сезону 2022/23, «ЛНЗ» приймав тернопільську «Ниву». Про це повідомили в Професійній футбольній лізі України.

Сьогодні, у матчі 5-го туру Чемпіонського раунду Vbet UA Перша проти «ЛНЗ» у складі футбольного клубу «Нива» дебютував у чемпіонаті голкіпер Віталій Жупанський. Раніше, він провів лише два матчі у Кубку України.

Стартовий склад команди тернополян:

Перший тайм поєдинку #ЛНЗНива» завершився з рахунком 1:0 на користь «ЛНЗ». На 38 хв пентальті у складі «ЛНЗ» реалізував Віталій Бойко.

У другому таймі тернополяни відігралися. Рахунок гри 1:1.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що тернопільська «Нива» має нового тренера.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.