Тернопільські біатлоністи з медалями – зимою та літом

Тернопільські біатлоністи з медалями – зимою та літом

Збірна Тернопільської області з біатлону здобула нагороди літнього чемпіонату України, що відбувся з 21 до 26 вересня у Чернігові.

Протягом змагань спортсмени долали чотири види гонок – змішану естафету, спринт, гонку переслідування та гонку з масовим-стартом.

Програму чемпіонату України відкрили змішаною естафетою, участь у якій взяли чотири спортсмени – дві жінки та два чоловіки. Збірна Тернопільської області за підсумками гонки здобула срібні нагороди. Призерами чемпіонату стали наші Олександра та Анастасія Меркушині, Руслан Бригадир та Віталій Труш.

Додамо, що перемогу у естафеті отримали спортсмени з Київщини. А третє місце посіли біатлоністи з Сумщини.

Три медалі тернополяни отримали у спринтерських гонках на лижоролерах. У чоловічих змаганнях на дистанції 10 км срібну нагороду виборов капітан збірної України тернополянин Дмитро Підручний. Слідом за ним фінішував наш Віталій Труш. А у жіночих змаганнях на дистанції 7,5 км срібну нагороду виборола титулована Олена Підгрушна.

Ще дві нагороди у скарбничку Тернопільщини спортсмени додали за підсумками виступу у гонці переслідування. "Срібло" здобула Анастасія Меркушина. Партнерку по команді згодом підтримав Руслан Бригадир, який теж фінішував другим.

Наразі тернопільські біатлоністи продовжують підготовку до старту нового сезону. Перший етап Кубка світу з біатлону стартує наприкінці листопада у шведському Остерсунді.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину та очолить службу на Всеукраїнській прощі родин загиблих Героїв 11:20 На даху Тернопільської обласної лікарні встановили 163 сонячні панелі для безперебійного енергоживлення 10:46 На кордоні затримали жінку з Тернопільщини, яка їхала на авто, вкраденому в Британії 10:10 У Бучачі 17-річний мотоцикліст врізався в бус Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:37 Вночі ворог бив балістикою по Києву: пошкоджена школа-інтернат, спалахнули пожежі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Голубенка та Володимира Каплуна 08:00 Долар і євро різко додали в ціні: новий курс НБУ на 14 липня 22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф 21:18 Свириденко подала у відставку з посади прем'єра 21:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) play_circle_filled photo_camera 20:01 Не взяли до ліцею чи змушують носити форму? В управлінні освіти кажуть, що це незаконно 19:03 Дружина військового, якого знайшли мертвим, розповіла про останню розмову з чоловіком 18:00 Військовий облік юнаків 2009 року народження: у ТЦК пояснили, чи дозволять виїзд за кордон 17:20 Світлана Озерчук, Ольга Різник та Ольга Чортик очолять гімназії в Тернополі 16:50 Ольга Ваврик може стати директоркою Тернопільського обласного художнього музею 16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up