Тернопільські спортсменки стали чемпіонками з бігу

• В Івано-Франківську пройшла відкрита першість з легкої атлетики.
  • Пишаємося найвищими досягненнями спортсменок з Тернопільщини.

У цих змагання взяли участь вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Нашим дівчатам-красуням не було рівних на дистанціях 200 м та 400 м.

Про це розповідають у ДЮСШ.

За інформацією спортшколи, впевнену перемогу на 200-метрівці здобула Єва Овод. За нею фінішувала Софія Лоїк.

В бігу на дистанції 400 метрів найшвидшою була вихованка тернопільської школи Анна Сорока.

Причому дівчата не просто перемогли, зазначають в ДЮСШ, а встановили свої особисті рекорди!

Легкоатлеток до цих змагань готувало подружжя тренерів – Софія та Назарій Рибій.

– Вітаємо спортсменів та тренерів з гарним виступом та хорошим досягненням! Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та досягати успіхів на спортивному фронті! Слава ЗСУ! Слава Україні! – підкреслили у спортшколі.

До слова, нагадаємо раніше «20 хвилин»  розповідали, як юні тернополяни підкорювали європейський п’єдестал VI чемпіонату Європи з кіокушин карате. Також повідомляли про те, що плавці з Тернополя у війшли до 20 кращих спортсменів України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.