Юні тернополяни підіймались на п’єдестал VI чемпіонату Європи з кіокушин карате

• 5-7 травня  у м. Сабадель (Іспанія) відбувся 6th WKB European Kyokushin Championship серед дітей юнаків, юніорів та дорослих у розділі «куміте» та «ката».
  • У змаганнях взяли участь і спортсмени з Тернополя.

За перемогу у чемпіонаті боролись вихованці Тернопільської «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1», повідомили у Тернопільській міській раді.

Двоє наших спортсменів, що виступали у складі збірної України здобули «золото»  та «бронзу».

Тарас Якимець виборов звання чемпіона Європи в категорії до 60 кг серед юнаків 16-17 років. А Катерина Сіканович  у категорії понад 65 кг серед жінок стала третьою. Загалом збірна команди України в загальному заліку посіла ІІ місце.

Підготувала спортсменів тренер-викладач КДЮСШ №1 – Тетяна Чубата.

Вітаємо тернополян з вагомими здобутками та спортивній ниві і бажаємо подальших перемог!

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що тернопільські плавці ввійшли до 20-ки кращих в Україні. Також повідомляли, що понад 400 спортсменів взяли участь у Кубку України з джиу-джитсу, який проходив у Тернополі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.