Партнер рубрики Події

Понад 400 спортсменів взяли участь у Кубку України з джиу-джитсу, що відбувся у Тернополі

Цими вихідними у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вул. Братів Бойчуків, 4-А  проходив Кубок України з джиу-джитсу. Серед учасників були спортсмени із 13 областей України  різних вікових категорій.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

У перший день змагань тернополяни вибороли близько 20 нагород, у другий день – близько 50. За результатами даних змагань переможці та призери можуть претендувати на включення  до основного складу збірної України з джиу-джитсу.

Відео дня

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що тернопільські каратисти стали призерами Чемпіонату України з годзю-рю карате та кобудо.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.