Тернопільські ветерани посіли друге місце на Кубку польського Бурмістра

Тернопільські ветерани посіли друге місце на Кубку польського Бурмістра

Тернопільська команда "Агропродсервіс-Ветеран" стала срібним призером XII традиційного турніру з міні-футболу серед ветеранів на Кубку Бурмістра польського міста Плонськ.

Міжнародні змагання відбулися 16-17 лютого у сусідній державі. Участь у них взяли футболісти старші 35-ти років. Честь Тернопілля захищали одразу дві команди – "Агропродсервіс-Ветеран" та команда Тернопільської міської ради. Загалом за Кубок змагалися 17 колективів, серед яких 14 польських, 2 українські та одна команда з Литви.

- На першому етапі організатори розділили команди на чотири групи, - пригадує один з тренерів команди "Агропродсервіс" Віктор Вересюк. – Ігри відбувалися за коловою системою. Команди, що у групах займали перші два місця потрапляли до стадії чвертьфіналу.

"Агропродсервіс-Ветеран" у своїй групі провів чотири поєдинки проти команд з Польщі. Три матчі завершилися перемогою тернополян. А ще один поєдинок наші земляки звели унічию. Відтак, набравши 10 очок, "Агропродсервіс" з першого місця пройшов у наступний етап.

У чветьфіналі змагались вісім команд, яких теж розділили на дві підгрупи. У активі тернопільських ветеранів – дві перемоги, одна нічия та підсумкове перше місце, а заразом і путівка до півфіналу. На шляху до фінального матчу "Агропродсервіс-Ветеран" з рахунком 4:1 отримав переконливу перемогу над польською командою "Рипін".

У фіналі тернопільські футболісти зустрілися з командою господарів турніру - плонським "Олдбоєм" 

- Фінал був цікавим та напруженим, - каже Віктор Вересюк. -  Ми першими вийшли вперед і повели в рахунку. Але після сумнівного порушення у наші ворота призначили 9-и метровий удар і рахунок старв рівним 1:1. Надалі ми створили стовідсотковий гольовий момент, але не зуміли його реалізувати через вдалу гру воротаря господарів. До кінця матчу результат залишився незмінним. А у серії пенальті господарям пощастило більше. Вони перемогли з різницею у один м'яч.

Відтак ветеранській команді "Агропродсервісу" вручили почесний Кубок за друге місце, а гравці отримали індивідуальні нагороди. Додамо, що команда Тернопільської міської ради у підсумку посіла п'яте місце на Кубку Бурмістра.

ДОВІДКА

Склад команди "Агропродсервіс-Ветеран": Салик Микола – капітан команди, Коломієць Віталій, Горенчук Олег, Бадло Ігор, Гвіанідзе Автанділ, Федорків Михайло, Назарук Віктор, Павлович Віктор, Гаврилюк Роман, Гоцалюк Віталій, Лук’янов Сергій, Николайчук Матвій, Марцінковський Ігор, Махінка Ярослав. Тренери команди: Ігор Бадло, Віктор Вересюк. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 За бур'яни біля будинку можуть оштрафувати: хто ризикує заплатити максимальний штраф в 1700 гривень 21:05 «Брата з відстрочкою возять між ТЦК, а йому стає гірше. У лікарню не дають забрати» 20:17 Змінили керівника СБУ на Тернопільщині 19:00 Від ремонту шин до рихтування дисків: ветеран війни після ампутації відкрив шиномонтаж у Чорткові (Партнерський проєкт) photo_camera Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 18:00 Дружин військових і ветеранок Тернополя запрошують у безкоштовну групу підтримки 17:43 У Львові під час ракетного обстрілу загинув цивільний працівник поліції Львівщини Володимир Шандра 17:05 Посадовець Тернопільської ОВА, якого затримали за хабар, раніше служив у ТЦК 15:52 Удар по Львову 30 липня: під завалами будинку знайшли тіло чоловіка 15:30 НБУ підвищує облікову ставку до 15,5% 15:00 У Тернополі провели безкоштовне тестування на вірусні гепатити В і С 14:30 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 14:00 «Поспішав туди, звідки всі намагалися вибратися»: пам’яті бойового медика Віталія Гакала 13:33 У найближчі дні буде до +36: прогноз погоди у Тернополі та області 13:00 Двох п'яних кермувальників електросамокатів виявили в Тернополі у комендантську годину 12:15 Уряд схвалив законопроєкт про оновлення правил оподаткування міжнародних посилок 11:36 У Львові та на Дніпропетровщині тривають аварійно-рятувальні роботи. Під завалами ще можуть бути люди photo_camera 11:00 35-річного тернополянина підозрюють в крадіжці електросамоката 10:30 У Тернополі 31 липня вшанують пам’ять загиблих Героїв 10:12 Для ТЦК настав «чистий четвер»: ДБР проводить обшуки по всій Україні photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up