Тернопільський футболіст отримав нагороду під час церемонії "Футбольні зірки України"

Тернопільський футболіст отримав нагороду під час церемонії "Футбольні зірки України"

Юрій Заставецький переміг у номінації "Найкращий гравець у студентському футболі" і отримав пам'ятну статуетку.

Урочиста щорічна церемонія "Футбольні зірки України-2019" відбулася 2 грудня на НСК "Олімпійський" у Києві. Під час неї нагороди отримали кращі гравці, тренери та футбольні арбітри у 15-ти номінаціях.

Юрій Заставецький, що є студентом Тернопільського національного педагогічного університету, вперше переміг у своїй номінації. Його опонентами були Яна Малахова з харківського ХДАФК та Андрій Співаков з Київського університету імені Бориса Грінченка.

Цьогоріч Юрій у складі команди тернопільського педуніверситету виборов срібні медалі чемпіонату Європи, забивши шість голів. Минулий сезон гравець провів у складі "Агрониви" із Заводського, що стала бронзовим призером чемпіонату Тернопільської області з футболу у Вищій лізі.

"Футбольні зірки України-2019" — спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Taras Nakonechnii
    Молодець. Так тримати!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Ветеран відроджує старовинний млин неподалік Теребовлі: у планах музей і культурний простір 14:00 Підпалила чоловіка і облила суперницю «Кротом»: у Бережанах судили матір трьох дітей 13:00 31-річний майор з Тернопільщини Ігор Дикун став командиром 32-ї окремої механізованої бригади 12:00 Від «Буремного перевалу» до «Аватара»: що показують у кінотеатрах Тернополя у вихідні Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 11:00 Відійшов у вічність викладач Тернопільського педуніверситету Євген Кальба 10:00 Тернопільський медуніверситет офіційно має нового ректора: Міністр представив Петра Лихацького 09:02 Сержанта з Тернопільщини нагородили відзнакою Міністра оборони України «За зразкову службу» 22:00 На 10 шлюбів в Україні припадає 7 розлучень — Опендатабот 21:00 Штрафи до 3655 гривень: на Тернопільщині розпочинають рейди на захист первоцвітів 20:00 Які школи в Тернополі не братимуть у перші чи в 10 класи: затвердили зміни 19:01 «Мені земля пішла з-під ніг». На війні загинув Микола Мига, який влітку повернувся з полону 18:00 Віталій Мандзин фінішував у топ-10 чоловічих гонок Олімпіади 17:30 За незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами відповідатимуть двоє чоловіків з Тернопільщини 17:00 У вихідні вивозитимуть сніг з Оболоня, Східного і Центру 16:30 Петро Лихацький призначений ректором Тернопільського національного медичного університету 16:05 Депутати внесли зміни до бюджету Тернопільської громади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up