Тернопільський лижник тріумфував на чемпіонаті України

Тернопільський лижник тріумфував на чемпіонаті України

Золоту та срібну медалі здобув представник тернопільського центру "Інваспорт" Андрій Андріїшин.

Чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху відбувся з 30 січня до 3 лютого на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України, що у Яворові на Львівщині.

Андрій Андріїшин став чемпіоном України у індивідуальному спринті класичним стилем на дистанції 1,4 км. А також здобув срібну медаль у гонці класичним стилем з інтервальним стартом на дистанції 10 км.

Додамо, що наш земляк також показав четвертий результат у 10-кілометровій гонці вільним стилем.

Відео дня

Андрій Андріїшин є Заслуженим майстром спорту України. Тренується під керівництвом Віктора Федорчака.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Стипендія від Президента: найуспішніші учні області 09:15 Без газу 28 вересня буде мікрорайон «Новий Світ» та окремі вулиці в Центрі 08:51 На вулиці Карпенка горіло авто 08:01 Сьогодні, 28 вересня: все про цей день, прикмети та традиції, кого вітати з іменинами Від читача 17:22 Збараж. Презентація роботодавця - один із шляхів укомплектування вакансій 22:01 Дуже п'яний водій з Кременеччини хотів відкупитися від поліції 21:02 Суд надовго відправив за грати керівницю пошти, яка привласнила людські гроші за паї 20:00 Президенте, врятуйте тата з полону! 10-річний Марк з Маріуполя просить допомоги у Володимира Зеленського 19:30 На карті туристичних магнітів України є 7 пам'яток Тернопільщини 19:01 Захоплень вистачить на всіх: перелік безкоштовних гуртків та секцій для дітей у Тернополі 18:33 Аварія в селі Товсте, що на Чортківщині — на місці є поліція і швидка 18:30 Тернополянину заплатили за телефон фальшивими доларами 18:03 Я молю, аби мій син вижив і його не обвинуватили в ДТП, яку він не скоював 17:30 Завершується прийом проєктів на участь у «Громадському бюджеті 2024» Тернопільської громади 16:40 У Тернополі відкрили виставку церковних раритетів з нагоди 250-ліття коронації Почаївської ікони play_circle_filled photo_camera 16:05 Юні тернопільські спортсмени здобули «бронзу» Чемпіонату України з акватону 15:30 У День захисників і захисниць по всій країні відбудеться хвилина мовчання і шани 15:00 Зміни на Збаразькому кільці: пояснюємо, як тепер їздити і не порушувати правила photo_camera 14:55 Вакансії у Тернополі: для різних професій та рівнів кваліфікації 14:38 ДПА в 2024 році в Україні не складатимуть. Але є особливість play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up