Тернополяни перемогли на футбольному Меморіалі Макарова

Тернополяни перемогли на футбольному Меморіалі Макарова

П'ять вихованців тернопільського футболу вибороли перше місце на традиційному зимовому турнірі, що завершився у Києві 26 січня.

Юрій Заставецький, Андрій Різник, Артур Думанюк та брати Іван і Микола Когути успішно виступили у складі студентської збірної України. 

У фіналі студенти обіграли з рахунком 3:0 віце-чемпіона Київсьої області вишгородський "Діназ".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 «Оскар-2026»: головні номінанти та де дивитися 15:02 Бив батька кулаками, а потім копав ногами. А в суді тато пробачив і просив не карати суворо 14:00 «Нива» з Гусятинщини стала ветеранським чемпіоном Тернопільщини 40+ 13:00 Частково перекриють рух транспорту на Текстильній Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 12:00 У Гусятині ліквідували пожежу в багатоповерхівці 11:03 Визначення потреби в постійному сторонньому догляді: що важливо знати 10:05 Смачні салати з тунцем: рецепти, які варто спробувати 09:20 Відключення світла в Тернополі та області на 15 березня: будуть обмеження для промисловості і бізнесу 09:00 На Харківщині загинув прикордонник, працівник тернопільського технічного університету Володимир Чоп 21:00 Навіть у 99 років виходила на город: жителька Зубреця відзначила столітній ювілей 20:00 Які програми будуть доступними для ветеранів Тернопільщини: є плани 19:00 У центрі Тернополя балкони обсипаються на припарковані автівки 18:00 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up