Тернополяни вибороли путівки у фінал Всеукраїнської флорбольної ліги

Тернополяни вибороли путівки у фінал Всеукраїнської флорбольної ліги

Друге, третє та четверте місце за підсумками третього туру чемпіонату Всеукраїнської флорбольної ліги серед юніорів здобули вихованці флорбольного клубу "Тернопіль".

Змагання нещодавно відбулися у Борисполі, що на Київщині. Підопічні Володимира Смолки виступили у трьох вікових категоріях.

- У другому поспіль сезоні тернопільські юніори вибороли путівки до фінальної частини флорбольної ліги, - каже наставник флорбольного клубу "Тернопіль". – Цьогоріч ми змагаємося у категоріях U-9, U-11 та U-13. Дуже приємно, що усі три наші команди поїдуть захищати честь міста у плей-офф та матимуть змогу поборотися за нагороди першості.

За словами тренера, фінальна частина Всеукраїнської флорбольної ліги серед юніорів відбудеться з 5 до 7 квітня теж у Борисполі.

Відео дня

- Річну підготовку ми плануємо таким чином, щоб пік форми припадав на квітневий період, саме тоді, коли і відбувається фінал чемпіонату, - пояснює Володимир Смолка. -  Нам вкотре вдається тримати марку провідного флорбольного клубу на всеукраїнському рівні вже декілька сезонів поспіль. Як керівнику флорбольного руху на Тернопільщині, мені надзвичайно приємно писати його історію у разом зі своїми підопічними.

Додамо, що у віковій категорії U-9 команда флорбольного клубу "Тернопіль" посіла друге місце. У категорії U-11 тернополяни здобули бронзові нагороди за підсумками третього туру. Четвертими наші флорболісти стали у віковій категорії U-13.

- Навесні ми плануємо масштабну поїздку на матчі плей-офф разом з батьками та вболівальниками, - анонсує пан Володимир. -  Прикладемо максимум зусиль для покращення результатів минулорічного сезону. Тоді нам вдалось стати срібними призерами у категорії U-8 та здобули титул чемпіонів України серед флорболістів до 10-ти років. Наразі будемо наполегливо готуватись до вирішальних матчів, а також розраховуємо на підтримку меценатів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Герасимчук Ростислав
    У всіх школах так нав язують цей флорбол, таке враження, що в когось від нього конкретно кришу рве.
  • Сергій Чарнош
    Молодці !! Бажаю тільки перемоги !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:31 У Білозірці на Лановеччині в пожежі загинула людина 09:00 «На щиті» на Тернопільщину повертаються Герої Анатолій Свідер та Сергій Нестерук 08:03 Євро б'є усі рекорди: новий курс валют 22:00 У Львові провели унікальну операцію з пересадки пальця з ноги на руку пораненому військовому play_circle_filled Від читача 23:01 Концерт Abraham Kenny (Австралія) 21:00 З гільз «проросли» квіти: у Тернополі діти створювали «вазочки надії» photo_camera 20:05 Спадковий договір: хто може укласти і чим він відрізняється від заповіту? 19:07 Тернопільщина вже має нового прокурора. Що про нього відомо? 19:02 Запевняв, що це дочка, але навіть не знав її віку. Для кого збирає гроші чоловік у центрі Тернополя? 18:00 До мільйона від держави постраждалим від війни: хто може отримати і як подати заяву 17:20 Планували втечу через гори: жителів Тернопільщини спіймали на кордоні з Румунією 16:50 У рідному селі на Чортківщині зустріли воїна Миколу Лейбюка, який повернувся з полону 16:10 Коли у Сопільче встановлять оновлений водяний млин та скільки це коштуватиме: «20 хвилин»дізналися photo_camera 15:45 У «Дії» з’явиться функція скарг на держслужбовців 15:10 Маскували під далекобійників: тернополянин переправляв військовозобов’язаних за кордон 14:30 ​​​​У суді допитали ветерана, якого обвинувачують у побитті муніципального інспектора 13:56 На Петриківському кільці Subaru врізався у відбійник: драгер показав 2,66 проміле 13:27 Зеленський підписав закон щодо відпусток військових 12:50 З прапорами, хлібом та сіллю у Чорткові зустріли Героя, який повернувся після двох років в полону photo_camera 12:15 На Дніпропетровщині раптово зупинилося серце рятувальника з Тернополя Богдана Черняка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up