Тернополяни вперше зіграли у пляжне регбі

Тернополяни вперше зіграли у пляжне регбі

Шість команд взяли участь у першому турнірі з пляжного регбі, що відбувся у Тернополі на дальньому пляжі 1 червня.

Організатором перших змагань з пляжного регбі виступив регбійний клуб "Терен". За перемогу у турнірі змагались три чоловічі та три жіночі команди, які зіграли між собою у два кола, розприділивши місця на п'єдесталі за сумою набраних очок.

- У Тернополі ще не було змагань з пляжного регбі, хоча загалом в Україні такі турніри проводяться регулярно, - каже граючий тренер регбійного клубу "Терен" Володимир Крутовський. – Це один з різновидів регбі. Найбільш поширена гра 5 на 5 на майданчику, який схожий до пляжного футболу. У пляжному регбі є свої нюанси та правила.

У чоловіків за першість сперечалися команди "Терен", "Фрі" і "ТНЕУ". Усі три жіночі команди представляли економічний університет, але називались по-різному: "Лотос", "Рейнджени" та "Дрім Тім". У підсумку – "Терен" та "Лотос" святкували перемогу у першому турнірі з пляжного регбі.

- Ми раді, що вдалося такий турнір організувати – всі залишились задоволені, купа емоцій, - додає Володимир Крутовський. – Наша команда "Терен" у змаганнях з пляжного регбі брала участь у раніше. Чотири рази ми їздили на відкриті турніри у Київ, що проводились у гідропарку. Одного разу навіть стали бронзовими призерами. Загалом на Всеукраїнських змаганнях участь беруть порядка 15-16 команд. Приїздять і закордонні команди.

За словами Володимира Крутовського, ймовірно у липні тернополяни організують більш масштабніші змагання з пляжного регбі, куди запросять команди з інших областей. Наразі чоловічі та жіночі команди готуються до етапів чемпіонату України у Вищій лізі.

- У найближчу суботу "Терен" вирушає до Ірпіня, де братиме участь у другому турі Вищої ліги з регбі-7, - каже він. – А жіноча команда ТНЕУ незабаром у Івано-Франківську боротиметься на передостанньому етапі Вищої ліги.

Партнером турніру з пляжного регбі у Тернополі виступила ТМ "Молокія".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Юна тернополянка здобула Гран-прі на всеукраїнському мистецькому конкурсі 20:01 Як тернополянам отримати компенсацію за няню та що зміниться у 2026 році 18:35 Відбулося підготовче судове засідання у справі про напад на ветерана у Настасові 18:00 У Чортківському районі викрили два факти незаконного обігу наркотиків Від читача 10:15 Фейкові вакансії: як шахраї крадуть гроші та дані 17:47 Клінінг та хімчистка в Тернополі і області: Топ компаній з прибирання та догляду за житлом і одягом (партнерський проєкт) 17:30 На посаду ректора ТНМУ претендують п'ятеро кандидатів 17:00 У суді вимагають скасувати рішення міськради про передачу в оренду землі на проспекті Бандери 16:20 Тернополянина, якого шукали кілька днів, знайшли мертвим на Східному 15:35 У Коропці зустріли звільненого з полону морпіха Анатолія Дворського photo_camera 15:01 Незаконно вирубали понад 600 дерев у Кременецькому районі — збитків на майже 4 млн гривень 14:10 У Тернополі встановлюють таблички зі шрифтом Брайля на зупинках: скільки це коштує 13:30 День жалоби за загиблим Героєм Олегом Яцулою оголосили у Лановецькій громаді 13:00 Сигнал «Повітряна тривога» подаватиметься одночасно по всій території Тернопільщини 12:25 На Тернопільщині 14 листопада прогнозують помірний туман 11:50 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитмайданчик 11:10 Визначили проєкти-переможці «Громадського бюджету-2026» 10:40 Померла викладачка ЗУНУ Теофілія Вількова 10:00 На Львівській фургон в'їхав в огорожу автозаправки photo_camera 09:38 Аварія на Текстильній. Рух ускладнений
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up