Тернополянин двічі став чемпіоном України з лижних перегонів

Тернополянин двічі став чемпіоном України з лижних перегонів

Три медалі різного гатунку завоювали представники тернопільського центру "Інваспорт" на чемпіонаті України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху.

Змагання з 19 до 23 січня відбувалися на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру у Яворові, що на Львіщині.

Тернополянин Андрій Андріїшин у гонці класичним стилем на 10 км та у спринті завоював золоті нагороди. А у гонці вільним стилем на дистанції 15 км став срібним призером.

Два шостих місця під час чемпіонату посів наш Юрій Каськів, який змагався у спринті та гоці класичним стилем.

Додамо, що загалом у чемпіонаті участь взяли 30 спортсменів із шести регіональних центрів "Інваспорту".

Тернополян до змагань готував Заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 березня (оновлене) 13:15 Жителька Тернополя втратила майже 300 тисяч гривень, а автомобіля так і не отримала 13:10 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 18 березня) 12:35 У Тернополі оновлюють конструкцію Алеї памʼяті «Незламні» Від читача 11:28 Представлялися латвійськими правоохоронцями: українські поліцейські ліквідували мережу кол-центрів, що ошукували громадян країн ЄС 12:00 Масову загибель риби виявили у двох водоймах на Тернопільщині 11:15 У Бережанах 13-річний підліток на електросамокаті збив літню жінку 11:00 У Тернополі під колеса автівки потрапив пенсіонер 10:40 Поліція виявила ніж у чоловіка, який перебував у розшуку ТЦК 10:10 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Віталія Дериня та Ігоря Вівчарівського 09:35 Заборонили рух електросамокатів у центрі Тернополя 08:45 На частині Текстильної перекриють одну смугу 08:00 У Тернополі планують створити національний центр протезування та ортезування 22:00 Вулицями Копичинців пройшла традиційна Хресна хода photo_camera 21:00 Врятовані з-під обстрілів: у Тернополі відкрили виставку про евакуацію тварин photo_camera 20:01 У ДТП, де покалічився неповнолітній, винними визнали двох водіїв. Один був п’яним 19:03 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця буде, але слухатимуть не на Тернопільщині. Чому? 18:00 У Лановецькій громаді відкрили меморіальну дошку Герою Ярославу Малишку photo_camera 17:20 Загинув 19-річний студент Тернопільського фахового коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя 16:50 «20 хвилин» підписали меморандум про співпрацю з норвезьким медіа Bergensavisen
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up