Тернополянка Наталія Стребкова виборола «срібло» Світового туру з кросу

• Легкоатлетка з Тернополя Наталія Стребкова успішно виступила на етапі Світового туру з кросу категорії «Gold».
  • Змагання проходили у Португалії.

Про це повідомили в Національному Олімпійському комітеті.

На стадіоні міста Албуфейра Наталія блискуче обійшла своїх суперниць на дистанції 6,37 км. Тернопольська легкоатлетка лише на фініші поступилась Лікіні Амебо з Ефіопії. В результаті українка здобула «срібло» з результатом 21:38 хв.

Ці змагання у Португалії мають назву Almond Blossom Cross Country. Вони проводяться з 1977 року. За цей період українці один раз підіймались на найвищу сходинку п’єдесталу. Чемпіонський титул здобув Сергій Лебідь у 2007 році.

Нагадаємо, що 27-річна Наталія Стребкова представляє Тернопільську обласну школу спортивної майстерності. Її тренують Сергій Романчук та Іван Стребков. Наталія має звання Майстра спорту України міжнародного класу, спеціалізується в бігу на довгі дистанції та стипльчезі. Рекордсменка країни з бігу на 3000 метрів з перешкодами серед дорослих та молоді. Особистий рекорд на цій дистанції – 8:54 сек. Нещодавно тернополянка стала чемпіонкою України на дистанції 3000 метрів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.