Тернополянка Олена Підгрушна понесе прапор Олімпійських ігор 2018 року


Тернополянка Олена Підгрушна понесе прапор Олімпійських ігор 2018 року

Капітан жіночої збірної України з біатлону буде прапороносцем української команди на зимовій Олімпіаді, що стартує у Пхьончхані.

Рішення довірити цю місію нашій землячці прийняли усі спортсмени олімпійської збірної.

Нагадаємо, що перед виїздом у Пхьончхан Олена Підгрушна кілька тижнів хворіла і ймовірно пропустить перші гонки на Олімпійських іграх.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Олександра Серафименка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up