Тернополянка посіла шосте місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Тернополянка посіла шосте місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Представниця тернопільського центру "Інваспорт" Ольга Зазуляк у складі паралімпійської збірної України взяла участь у чемпіонаті Європи, що відбувся з 20 до 26 серпня у Берліні.

У чемпіонаті серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку участь взяли атлети з 40 країн Європи.

Ольга Зазуляк у змаганнях серед стрибків у довжину з результатом 5,02 м посіла шосте місце, встановивши особистий рекорд.

Тренує спортсменку заслужений тренер України Іван Салук.

До слова, паралімпійській команді України вдалось вибороти 49 нагород з яких 19 золотих,  22 срібних та 8 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up