Тернополянка здобула «срібло» на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Тернополянка Єлизавета Ліщина здобула «срібло» на Кубку України з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Цими днями у м. Умань проходить Кубок України з веслування на байдарках і каное. Всього у змаганнях бере участь 21 команда із 430 спортсменів з різних куточків України.

Вихованка «КДЮСШ з водних видів спорту», кандидатка в майстри спорту України, стипендіатка Тернопільської міської ради Єлизавета Ліщина на змаганнях здобула срібну нагороду у категорії юніори байдарка — одиночка на дистанції 1000 м. Тренує призерку  Ігор Степанович Ладика.

Відео дня

Триватимуть змагань з веслування на байдарках та каное до 28 квітня.

— Вітаємо спортсменку та тренера із здобутками та бажаємо нових перемог, — йдеться у повідомленні міської ради.

Нагадаємо, раніше 20 хвилин повідомляли, що юний боксер з Гусятинщини – у п’ятірці кращих на Чемпіонаті України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.