Тернополянки стартують на шостому етапі Кубка світу з біатлону у Італії

Тернополянки стартують на шостому етапі Кубка світу з біатлону у Італії

Черговий етап світового біатлонного Кубка розпочинається 19 січня у італійському Антхольці.

Відкриє етап жіноча індивідуальна гонка. У складі збірної України стартуватимуть дві тернопільські біатлоністки – Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина.

Гонка розпочнеться о 15:15 за київським часом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up