Тренера тернопільської "Ниви" обрали кращим у турі Другої ліги

Тренера тернопільської "Ниви" обрали кращим у турі Другої ліги

Наставник тернопільського футбольного клубу отримав індивідуальну відзнаку.

Головного тренера "Ниви" Василя Малика визнали найкращим тренером 26 туру чемпіонату Другої ліги за версією Всеукраїнського об'єднання тренерів з футболу.

Нагадаємо, що "Нива" минулої неділі обіграла на виїзді житомирське "Полісся" з рахунком 0:1. Переможний гол тернополяни забили на 95 хвилині матчу.

Для Василя Малика це визнання вперше у сезоні у якості наставника "Ниви"

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 «Моє небо впало і розбилося…»: дружина загиблого Володимира Брославського поділилася спогадами про захисника 20:00 Новини Тернополя та області за 23-29 березня. Дивіться відео! play_circle_filled 19:00 Найдорожча – понад 28 000 гривень: скільки коштує оренда однокімнатної квартири в Тернополі та що пропонують 18:00 Навіщо досвідчені городники розсипають насіння кропу по всьому городу Від читача 17:28 Донецка 17:01 У Тернополі зросла вартість прогулянок на теплоходах 16:00 На «Пасхальну кантату» запрошують тернополян play_circle_filled 15:00 Тернопільська «Нива» проводить перший домашній матч у новому році (пряма трансляція) 14:00 Безоплатні операції з імплантації штучного кришталика: як скористатися послугою 13:00 Неймовірний сирний торт з вишнею: стане улюбленим десертом на будь-яке свято 12:03 Втеча з країни за 9 тисяч доларів: авто до кордону, потім пішки, а далі — через річку 11:00 На Тернопільщині ліквідували 11 пожеж 10:03 росія атакувала «Кинджалом» та сотнями дронів: деталі нічного удару по Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Галаса і Олексія Душака
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up