Третій тернопільський півмарафон: біжать дорослі та діти! Реєстрація триває!

Третій тернопільський півмарафон: біжать дорослі та діти! Реєстрація триває!

Наймасовіша спортивна подія Тернополя "Ternopil Half Marathon-2019" 16 червня втретє запрошує учасників різного віку, статі та національності подолати декілька бігових дистанцій.

Традиційно на учасників тернопільського півмарафону очікує не лише змагальна програма, але й унікальна нагорода.

— Цьогоріч ми залишили без змін місце проведення півмарафону та довжину дистанцій, - каже організатор спортивної події Роман Задорожний. – Дорослі забіги відбудуться навколо тернопільського ставу та прилеглих територіях. Власне, такий формат і приваблює тернополян та гостей міста. Проте наступного року наші локації зазнають змін. Додамо більше асфальтних доріжок у парках та вулицях Тернополя.

У рамках півмарафону відбудеться "Благодійна миля", кошти від якої будуть направлені на розвиток проекту "Мрія для всіх".

- Цей проект допомагає діткам з інвалідністю здійснити їхню мрію, а саме – піднятись на гору Говерлу, - додає пан Роман. – Тому всі кошти від реєстрації у цьому забігу ми перерахуємо на потреби проекту.

За словами організатора, у 2019-му році кількість учасників на усіх дистанціях зросла. Шаленою популярністю користується дитячий забіг.

- На нашому основному напрямку – дистанції 21 кілометр, ми наближаємося до позначки у 400 учасників, - каже Роман Задорожний. – На дистанції 10 та 5 кілометрів – ліміт учасників становить 150 осіб. На 10-ку реєстрація уже завершилася. А на дитячому забігу очікуємо більше 400 малюків. Обмежень по віку у нас фактично немає. Біжать і немовлята з батьками і діти до 14-ти років.

Однією із головних родзинок півмарафону є нагорода, яку отримає кожен учасник.

- Фінішерів нагородимо унікальною металевою медаллю, яку розробили спеціально до півмарафону, - наголошує організатор. – Аналогічну нагороду, але з пластику, вручимо кожній дитині.

Реєстрація для участі у тернопільському півмарафоні доступна на сайті runstyle.net включно до 14-го червня.

За словами Романа Задорожного, традиційно дистанції долатимуть і закордонні гості. Зокрема зареєструвались бігуни з Польщі та Румунії, а також американець Карлос, який свого часу проживав у Тернополі, а зараз приїздить сюди на півмарафон. Є серед зареєстрованих і студент медуніверситету з Африки.

- Як завжди наші траси будуть промарковані, а де потрібно – стоятимуть волонтери, - пояснює Роман Задорожний. – По периметру дистанції будуть пункти з водою та харчуванням. Кожен з учасників зможе попити чи перекусити яблуком або бананом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:07 Пенсіонерам і вразливим категоріям автоматично нарахують по 1500 гривень у квітні 09:35 У Тернополі шукають працівників у парки 09:15 Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів (пресслужба Тернопільської міської ради) 09:00 На Харківщині загинув Герой з Гримайлівської громади Дмитро Петрук Від читача 22:01 У Тернопільському обласному центрі зайнятості провели тренінг з інформування про вибухонебезпечних предметів 08:00 У Підволочиській лікарні аудит виявив фінансові порушення на 2,9 мільйонів гривень 22:00 Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини отримали відзнаки Президента за оборону України 21:00 Скільки коштує орендувати електросамокат у Тернополі: актуальні тарифи та умови 20:00 «А хто сказав, що я піду зі служби?» Історія 60-річного Костянтина Глінчікова, який повернувся з полону 19:30 Зникла 24 дні тому: розшукують 36-річну жительку Тернополя Тетяну Мироненко 19:00 Суд у резонансній справі про смерть у лікарні однорічного Єремія знову не відбувся 18:10 Тернополянин Матвій Кротюк здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби 18:00 Коли виносити картоплю з погреба на посадку: поради городників 16:57 Приїхав з фронту — і створив сім’ю: на Тернопільщині військовий з коханою отримали свідоцтво про шлюб 16:37 Капітальний дім «Альпійське шале» — «під ключ» без зайвих витрат (Новини компаній) 16:10 Жителю Тернопільщини повідомили про підозру у розбещенні 10-річної дівчинки через Telegram 15:40 Два роки тюрми — для нардепки Марченко 15:30 Тролейбус №8 тимчасово не заїжджатиме на Микулинецьку: в чому причина 15:00 Повернуть до 11 гривень за літр: з 20 березня діятиме кешбек на пальне 14:15 В аварії на Харківщині обірвалось життя військового з Чортківщини Ігоря Медведєва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up