Троє тернополян стали чемпіонами з боксу у Рівному

Троє тернополян стали чемпіонами з боксу у Рівному

Шість нагород на Всеукраїнському турнірі з боксу пам'яті Заслуженого тренера України Павла Дмітрієва, здобули теропільські спортсмени.

Змагання відбулися у Рівному, а учасниками були майже сто спортсменів з усієї Західної України. Честь Тернопілля захищали вихованці спортклубів "Шкіряна рукавичка" та "Поєдинок", які займаються у спортшколі з греко-римської боротьби та обласній спортшколі з літніх видів спорту.

У категорії молодь чемпіонами стали Ігор Будзінський у вазі 64 кг та Захар Степанов у ваговій категорії 69 кг. Також у вазі 64 кг третє місце посів Дмитро Парфенюк. А серед юніорів золоту медаль виборов наш Роман Курдупель (44 кг). Ще два "срібла" у активі Тараса Дзюрбана (44 кг) і Назара Курдупеля (46 кг).

Спортсменів до турніру готували тренери Руслан Фірман, Роман Діткун і Наталія Семчук. А допомогли з поїздкою у Рівне президент Федерації боксу Тернопілля Євген Степанов, президент клубу "Шкіряна рукавичка" Ігор Марцінковський та меценат Михайло Будзінський.

У найближчих планах тернопільських боксерів – поїздка на зональні змагання для вібору на чемпіонат України серед школярів. Вони відбудуться 17 березня у Хмельницькому. Наприкінці березня на навчально-тренувальний збір виїздить боксерка Олеся Крисюк. Дівчина у складі збірної України буде готуватися до чемпіонату Європи. А на початку квітня наші Захар Степанов та Ігор Будзінський вирушать на збори для підготовки до чемпіонату України.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Сильні вітри повалили дерева: на Тернопільщині ліквідовують наслідки негоди photo_camera 22:00 На Набережній почистили аераційні фонтани перед новим сезоном 21:00 22-річна водійка Tesla отримала штраф за те, що їздила в центрі Тернополя вночі з вимкненими фарами play_circle_filled 20:01 Крафін з вишнею, паски без яєць або з сиром і цедрою: перевірені рецепти випічки до Великодня від тернополян Від читача 20:51 Куди піти цього тижня в Тернополі? 19:00 Тернопіль декорують до свята: велика команда творить святковий простір у центрі міста 18:06 Не робота, а пастка: 150 тисяч гривень перерахувала тернополянка шахраям 17:20 Відійшов у вічність колишній керівник департаменту культури Тернопільської ОДА Олексій Табачук 17:00 «Партнерство, що розвиває регіони: досвід Західного Хабу МХП» (новини компаній) 16:50 17 тисяч доларів за переправлення через кордон: затримали чоловіка з Тернопільщини 16:07 В аварії на Кременеччині загинув 45-річний чоловік: водій був п'яним 15:25 Штормове попередження через заморозки та вітри оголосили на Тернопільщині 14:50 Мертву жінку виявили перехожі в одному з сіл Тернопільського району 14:15 Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини у «Дністровському каньйоні» на 1,7 мільйона 13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець з Тернополя розбився на мотоциклі 13:00 Пошкодили банер із фотографією загиблого захисника на алеї пам’яті: встановили неповнолітніх порушників 12:57 Святковий Великдень разом із «Смаколик»: смачно, зручно, по-домашньому (новини компаній) 12:30 Сумна втрата для Теребовлі: на фронті загинув Богдан Галонський 12:05 ФК «Нива» повторно подав документи на проведення домашнього матчу і запрошує на відкрите тренування 11:45 Стрімкі пологи в дорозі: у кареті «швидкої» народився хлопчик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up