У серпні на тернополян чекають три чемпіонати з водно-моторного спорту

У серпні на тернополян чекають три чемпіонати з водно-моторного спорту

Спортсмени з 12 країн світу уже дали згоду приїхати на водно-моторні змагання, що відбудуться 25-27 серпня на тернопільському ставі.

Як повідомили у міській раді, цими днями на ставі відбудеться Східноєвропейський Кубок з аквабайку (фрістайл), етап чемпіонату світу з водно-моторного спорту у класі F500, етапи чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у класах F250 та F125 та Кубок міського голови у класі F 550.

Організатори кажуть, що за два тижні до чемпіонату свою участь підтвердили майже пів сотні спортсменів.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Діонісій
    Ви гляньте, що з Гідропарком і річкою роблять при тих чемпіонатах, болото болотом.
    анонім reply Діонісій
    З ними нічого не роблять, їх просто потрібно чистити, бо надмірно заростають.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 25-26 липня 21:00 На вулиці в Чорткові виявили мертву лисицю 20:00 Усе почалося в дідусевому гаражі: військовий відкрив СТО у Тернополі, де ремонтують авто побратимів (Партнерський проєкт) 19:06 Силове затримання на Чайковського: редакція «20 хвилин» звернулася до Омбудсмена через дії ТЦК Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:55 Біля Центрального ринку швидка допомога забирає людину 18:45 Обов’язки директора філармонії виконуватиме її художній керівник — Андрій Аркуша 18:00 Вкрали двері зі спортмайданчика на Купчинського 17:30 Долар пішов униз: курс НБУ на 27 липня 17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up