У Теребовлі змагались борці вільного та греко-римського стилю

У Теребовлі змагались борці вільного та греко-римського стилю

На базі теребовлянського навчально-реабілітаційного центру 23 та 24 лютого проходив ІІ етап Спартакіади "Повір у себе" з вільної та греко-римської боротьби серед дітей з інвалідністю та вадами слуху.

Змагання присвятили 27-й річниці незалежності України. Учасниками етапу стали десять юних спортсменів. Головним суддею змагань виступив заслужений тренер України Леон Уруський.

Результати етапу:

Вільна боротьба 

42 кг

І місце Кохан Денис

47 кг

І місце Гриньків Максим

58 кг

І - місце Блоха Віктор

Греко-римська боротьба

42  кг

І місце Галабіцький Павло

47 кг

І місце Гриньків Максим

58 кг

І місце Панян Артур

Чемпіонів та призерів змагань організатори нагородили медалями та грамотами.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    спорт треба !!!!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:45 Нелегальний пішохідний маршрут до Молдови коштував $10 тисяч: ймовірного організатора затримали в Тернополі 15:12 У Кременці розпочинають другий етап переходу на безготівкову оплату проїзду в міських маршрутках 14:35 Росіяни вдарили по сортувальному хабі Укрпошти в Харкові photo_camera 14:00 Аварія у Великій Березовиці: в лікарню потрапили жінка з 7-річною дитиною Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:30 Віддала заощадження на «лікування» зниклого безвісти сина : жителя Чортківщини підозрюють у шахрайстві 13:10 Тернополянина підозрюють у збуті психотропів 12:30 «Вміла надихати і робити світ кращим»: обірвалося життя 33-річної вчительки з Тернопільщини 12:00 У Тернополі ремонтуватимуть дороги на чотирьох вулицях — де і коли перекриють рух транспорту 11:30 Де у Тернополі 9 червня не буде води: перелік адрес та графік обмежень 11:00 «Треба жити попри все»: тернополянка Тетяна Слюсаренко відзначає 100-річний ювілей 10:40 Відключать світлофор на перехресті Бандери і Татарської (оновлене) 10:31 INTITA Hackathon 2026. Вінниця стає столицею розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) 10:23 У Гаях Шевченківських горів житловий будинок 10:07 «Агробізнес» і «Кудрівка» розіграють місце в Прем'єр-лізі на стадіоні в Тернополі 09:30 Майже через півтора року підтвердили загибель захисника Тараса Королішина 08:56 Лідери Британії, Німеччини, Франції та України означили умови для досягнення миру 08:00 Оцифрування трудових книжок: подання сканкопій можливе і після 10 червня 21:00 Де безпечно купатися на Тернопільщині: МОЗ оприлюднило результати перевірки якості води 20:00 У Чорткові молилися за військовополонених та безвісти зниклих захисників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up