У тернопільської "Ниви" новий головний тренер

У тернопільської "Ниви" новий головний тренер

До весняної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги тернопільську "Ниву" готуватиме 50-річний наставник Василь Малик.

Минулого року новий керманич "Ниви" працював у друголіговому ФК "Калуш" з яким посів третє місце за підсумками першої частини сезону.

Разом із Василем Маликом у клубі працюваватимуть два його помічники — Ігор Білан та Олександр Войтюк. Також до нового тренерського штабу увійдуть Олександр Стахів та тренер воротарів Вадим Боженко.

Нагадаємо, що "Нива" завершила першу частину сезону на сьомому місці у турнірній таблиці.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:07 На два тижні перекриють вулицю Веселу та змінять маршрут автобуса №21 15:07 Погода на 11–13 травня: сонце, грози та похолодання 14:07 Чому суд не відправив за ґрати водійку після смертельної ДТП на Тернопільщині 13:00 «Бита» маринована редиска: готуємо швидкий пікантний акцент до м'яса Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 12:05 У Великій Березовиці ярмаркують та збирають кошти на ремонт автівки для захисників photo_camera 11:20 Тернополяни вітають з Днем матері: добірка з соцмереж 10:00 «Колись ти оберігала мене, а нині я захищаю тебе»: військові 50-ї окремої артилерійської бригади вітають матусь зі святом play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Юрія Фарботу і Володимира Галунку 20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи 18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up