У Тернополі діти ганяють на крутих машинах

У Тернополі діти ганяють на крутих машинах

У Тернополі маленькі любителі автомобілів тепер можуть на рівні з дорослими ганяти по трасі на шаленій швидкості. Навчитися майстерно керувати картом допоможуть у гуртку, який започаткували ГО «Картинговий клуб «Тернопіль»», а також комунальний заклад «Станція юних техніків».

- Майже кожен хлопчик, а подекуди і дівчинка, у дитинстві уявляє собі, як, будучи дорослим, сяде за кермо власного автомобіля. Усі чемпіони «Формули-1» починали з картингу, - розповідає методист СЮТ (Станції юних техніків) Михайло Крижанівський. – Це – захоплюючий вид спорту.  Динамічний та швидкісний, він дає максимум адреналіну тим, хто ним захоплюється.

Картинг допомагає дітям ще змалку набути вміння водити транспорт, розвинути свої здібності у технічному напрямку, а згодом – розширити світогляд у сфері винахідницької діяльності.

- Змагання з картингу дають можливість не тільки позмагатися, але й отримати справжні драйвові емоції, випробувати себе на «екстремальність», швидко здобути навички водіння в нестандартних умовах.  Але машина - це не лише рух, а й складний, відрегульований механізм і для того, щоб він працював, необхідно прикласти чимало зусиль та оволодіти необхідною кількістю знань, - додає пан Крижанівський.

Гурток можуть відвідувати діти, віком від 6 до 18 років. Охочі поповнити лави картингистів повинні прийти в  Станцію юних техніків. Тренер Андрій Грабець знайомить вихованців з історією автомобілебудування та картингу. Діти вивчають будову та принцип роботи двигуна, шасі, правила дорожнього руху, правила змагань з картингу та вміло ним керувати.

Картингова траса, що є в нашому місті, має протяжність 800 м. Вона – єдина облаштована і найбільша у Західній Україні, що дозволяє проводити змагання різного рівня, тому й виникло бажання відродити цей вид спорту. Тернопільські учні вже беруть участь у національних змаганнях і мають гарні результати.  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Учасники бойових дій у Тернополі мають змогу отримати 100 годин безкоштовного паркування 17:20 Допомога для переселенців: є зміни у виплатах 16:50 На Тернопільщині ремонтують дороги державного значення: де тривають роботи 16:09 «Нового тарифу недостатньо, щоб вижити». Перевізники можуть знову попросити підняти ціну проїзду Від читача 17:19 Ветеран з Кременеччини отримав грант від Служби зайнятості та розвиває тепличне господарство 15:35 Віддати речі тим, хто потребує: як можна долучитися 15:00 Віллу Вітошинських на Опільського відреставрують? Тернополяни підтримали петицію 14:49 У Бучацькій громаді під час пожежі загинула 46-річна жінка 14:28 Новий фасад на Руській: муніципали склали протокол 14:00 Затвердили проєкт землеустрою на Стуса, 8 13:44 У Тернополі розшукали 11-річну дівчинку, яка пішла з дому 13:30 Тернополянину повідомили про підозру за зберігання 26 грамів кратому 13:00 На Текстильній завершують ремонт дорожнього покриття 12:30 Десять п'яних водіїв у вихідні виявили на дорогах Тернопільщини 12:00 В аварії біля Тернополя травмувалася 5-річна дівчинка 11:30 У гаражі тернополянина знайшли боєприпаси та наркотичні речовини 11:15 У Центрі правової допомоги прокоментували ситуацію щодо підозри юристці (прес-служба Центру правової допомоги) 11:00 На Тернопільщині зменшується захворюваність на ГРВІ 10:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 23 березня (оновлене) 10:11 Привласнення 2,3 млн грн на ремонті закладів освіти на Тернопільщині: справу передали до суду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up