У Тернополі провели ювілейний Кубок України з більярду

У Тернополі провели ювілейний Кубок України з більярду

Кубок України з більярдного спорту "Пул 9" відбувся у тернопільському більярдному клубі "Абриколь" 16 та 17 листопада.

Для Тернополя ці змагання стали ювілейними, адже вперше Федерація Спортивного Більярду провела його у нашому місті у 2009 році. За 10 років змінилося ціле покоління  спортсменів, а тодішні дебютанти - стали нинішніми чемпіонами. "Перемога любить підготовку" — такі слова написані на стіні пуловського залу БК "Абриколь".

Традиційно, серед кращих пулістів України домінували кияни і дніпряни. Кубок серед чоловіків здобув майстер спорту міжнародного класу Віталій Пацура, який зараз готується до міжнародних змагань в США. Серед жінок володаркою Кубка України стала спортсменка з Дніпра, кандидат в майстри спорту, Марина Каляєва.

Тернопільські більярдисти отримали чудову нагоду позмагатися з іменитими спортсменами. А на відкриті змагань 14-річному тернополянину Олександру Пилипчуку вручили посвідчення КМС.

Головний суддя України з більярду, суддя міжнародної категорії Ігор Ковтун висловив подяку керівнику відокремленого підрозділу ФСБУ в Тернопільській області Андрію Мазепі, а також директору ТОВ "Абриколь" Андрію Іващуку за організацію та проведення змагань.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 До трьох кладовищ у Тернополі 12, 13 та 19 квітня збільшують кількість транспорту 10:08 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 квітня: змінили кількість черг 09:37 Страсна П'ятниця — найскорботніший день року: що важливо знати 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Євгенія Чайки та Ярослава Тишка Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 08:00 Порядок на Великодні свята в області забезпечуватимуть майже 700 правоохоронців 22:00 Презентували національну туристичну програму для емоційного відновлення — уже є перші учасники з Тернопільщини photo_camera 21:05 Що класти у кошик і що робити з пасками, які не з'їли, розповідає отець Філюк 20:00 Тренується по чотири–п’ять годин на день: історія чемпіонки України зі спортивної гімнастики Єви Збараської 19:00 Петицію про реставрацію пам’ятки на Опільського підтримали. Що мають зробити play_circle_filled 18:07 В Архикатедрі Тернополя звершили Чин умивання ніг капеланам play_circle_filled photo_camera 17:00 Тернополянин Тарас Радь та його тренер отримають грошову винагороду за успіхи на Паралімпіаді 16:10 В Україну повернули тіла тисячі загиблих оборонців 15:45 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі: директору спортшколи оголосили підозру 15:15 Прооперували та після розголосу перекваліфікували справу. Що з потерпілим, якого побили на Сахарова 14:45 Сільського голову підозрюють у пошкодженні регіонального парку «Загребелля» — збитки на понад 8 мільйонів photo_camera 14:00 У Тернополі встановили порушників, які пописали стіни міського стадіону 13:00 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через сильні заморозки 12:30 Уряд затвердив механізм оформлення відстрочки для тих, хто до 25 років відслужив однорічний контракт 12:15 Великодні солодощі починаються з «Тортіно»: створіть свято власноруч (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up