У Тернополі вп'яте відбувається турнір з греко-римської боротьби, пам'яті Євгена Ворка

У Тернополі вп'яте відбувається турнір з греко-римської боротьби, пам'яті Євгена Ворка

Більше пів сотні борців греко-римського стилю беруть участь у традиційних змаганнях пам'яті Євгена Ворка, що 19 травня відбуваються у Тернополі.

Змагання пам'яті колишнього президента Федерації проводять уже вп'яте. Цього року у категорії молодь змагаються борці з Тернополя та інших міст, а саме Харкова, Києва, Житомира, Кременчука, Маріуполя та спортсмени із Закарпаття.

- Напередодні команди приїхали та пройшли процедуру зважування, - каже головний суддя змагань Віталій Ліщинський. – Протягом сьогоднішнього дня відбудуюся чимало сутичок, а після фінальних поєдинків спортсменів нагородять. Загалом спортсмени змагаються у десяти вагових категоріях. Тернополяни представлені у кількості 20 борців. Сподіваємося на нагороди.

За словами Віталія Лішинського такі турніри – хороша можливість молодих борців проявити себе перед важливими стартами. Власне, головний суддя змагань свого часу свою борцівську кар'єру теж розпочинав на подібних турнірах.

- Для юних спортсменів цей турнір дає поштовх для подальших перемог, - додає він. – Я теж свого часу починав з дитячих змагань "Орлятко", які у Тернополі проводяться вже не один рік.

Незабаром один із тернопільських борців греко-римського стилю вирушить на чемпіонат України, а інший – днями позмагається на чемпіонаті Європи.

- Готуємо Андрія Антонюка для виступу на чемпіонаті України, який відбудеться з 7 до 10 червня у Житомирі, - каже Віталій Ліщинський. – Там будуть розігруватися путівки на чемпіонат світу у Парижі. Ми готуємося серйозно і плануємо виграти чемпіонат. А 21 травня наш спортсмен Володимир Войтович змагатиметься на чемпіонаті Європи у Сербії.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:20 На Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:45 У Сквері Кобзаря вшанують пам’ять дітей, чиї життя забрала війна 14:30 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 3 червня) 14:15 «Діти втрачали свідомість». Тернопільські батьки розповіли про масове отруєння у Карпатах Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:40 В аварії у Дарахові травмувалися троє людей 13:10 У тернопільській маршрутці травмувалася жінка 12:45 Офіційний старт: у Тернополі відкривають купальний сезон (оновлене) 12:15 У селі Петриків гасили пожежу житлового будинку 11:50 Випускники тернопільських шкіл отримають спеціальні відзнаки за успіхи у навчанні 11:17 Замість заробити в інтернеті жінка з Тернополя втратила понад 262 тисячі гривень 10:42 Схема на 1,2 мільйона: жителю Чортківщини повідомили про підозру за продаж «гуманітарних» авто photo_camera 10:10 У Тернополі відзначатимуть Всесвітній день донора (програма заходів) 09:30 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Теребовлянщини 09:00 Захищаючи Україну, загинув Герой з Залізців Руслан Ільчун 08:04 Перемоги юних тернополян: від «Мелодії нації» до міжнародного Piano-Art 22:03 Інструкторка поліції з Тернопільщини здобула «бронзу» на всеукраїнському турнірі з боксу 21:00 З бринзою, кропивою та навіть білими грибами: Надія Шушайло розвиває бренд корисних солодощів у Тернополі 20:00 Біля парку Шевченка збудують паркінг. Є дозвіл 19:00 Що відбувається за дверима виробництва «М'ясних витребеньок» в Озерній: репортаж із цеху play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up