Юні тернопільські спортсмени здобули «бронзу» Чемпіонату України з акватону

Вихованці спортивної школи №1 стали бронзовими призерами Чемпіонату України з акватону.

Вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1» представляли Тернопіль у всеукраїнських змаганнях.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

Так у Трускавці 22-23 вересня відбулися Чемпіонати України серед старшої і молодшої вікових груп та Всеукраїнські змагання з акватлону «Золота осінь» серед середньої вікової групи та серед дітей до 10 років. Серед понад 140 учасників змагань з різних областей України за сумою дистанцій з плавання та бігу визначили переможців у командних та особистих заліках.

Так, у Чемпіонаті України серед спортсменів молодшої вікової групи 2011-2013 р.н. представили тернопільські команди юнаків та дівчат, а саме:

• Горішна Катерина, Савка Наталя та Гаєвська Ангеліна;
  • Табачинський Олександр, Горбачевський Назар та Івасів Давід;

Відповідно до результатів вихованці КДЮСШ№1 м. Тернополя, стали бронзовими призерами (тренери юних плавців — Олександра Нитка та Юрій Редьква).

Також серед спортсменів віком до 10 років в особистому заліку серед дівчат переможницею стала вихованка спортивної школи Сорока Марта-Софія, а друге місце посіла Синьковська Єва.

Серед хлопців до 10 років переможцем став Любунь Павло, бронзову нагороду виборов Бедик Андрій  (тренер Олександра Нитка).

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що юні тернопільські танцівниці успішно виступили на Чемпіонаті Європи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.