Юні тернополяни здобули "срібло" на футбольному турнірі

Юні тернополяни здобули "срібло" на футбольному турнірі

Команда вихованців тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з футболу та інших ігрових видів спорту посіла друге місце на турнірі пам'яті Героїв Крут.

Змагання серед 8-річних футболістів нещодавно відбулися у Рівному. А участь у них взяли 12 команд.

Кращим гравцем у тернопільській команді визнали Дениса Гбура. А нагороду кращого воротаря турніру отримав наш Андрій Шаль.

Тренуються юні футболісти під керівництвом тренера Олександра Загороднього.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі відбудеться благодійний концерт хорових колективів 20:00 Коли мрія сильніша за страхи невдач: переселенка з Херсонщини відкрила творчу майстерню у Тернополі 19:00 Комбайнери, кранівники, столяри — як і де жінки Тернопільщини можуть опанувати «чоловічі» професії 18:00 У громадах Тернопільщини проведуть виїзні донації: графік на березень Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:01 У Тернополі асфальт «зійшов» разом зі снігом: в якому стані ваша вулиця? (Опитування) 16:00 Календар садівника на березень 14:45 У Тернополі рятували косулю, яка застрягла в металевій огорожі play_circle_filled 14:00 Ремонтуватимуть водогін на Тролейбусній: де 2 березня не буде води 13:00 Майже 300 унікальних виробів представили на міській виставці-конкурсі «Друге життя речей» photo_camera 12:01 Скільки коштують продукти на стихійному ринку: ми дізналися ціни та чи продадуть дешевше 11:00 Комунальники ліквідовують аварію на «Східному»: коли буде вода (оновлене) 10:00 Готуємо вареники з сиром на пару, як у бабусі 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Максима Марків-Буковського, Романа Шпирука, Сергія Чернецького і Сергія Кліменчука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up