Юний тернополянин став призером чемпіонату Японії з кіокушин-кан карате

Юний тернополянин став призером чемпіонату Японії з кіокушин-кан карате

Бронзову нагороду під час чемпіонату Японії з кіокушин-кан карате (Kyokushin-kan Karate) — All Japan Open Tournament 2019 здобув тернополянин Олександр Харів.

Сашко був єдиним представником Тернополя та України у змаганнях серед дітей. Чемпіонат Японії відбувався 27 та 28 квітня у Сайтамі, що входить у межі японської столиці Токіо.

У рамках All Japan Open Tournament 2019 пройшли чемпіонати серед дітей, юніорів, ветеранів і дорослих.

У Японії Олександр Харів, який тренується під керівництвом тренера Артема Сибільова, загалом провів п'ять поєдинків. Чотири з них завершилися перемогою тернополянина і у підсумку він посів третє місце у ваговій категорії до 35 кг серед дітей віком 10-11 років. До речі, у цій категорії були представлені 35 учасників.

Для Сашка ця перемога не є першою на Міжнародній арені. У липні 2017-го року юний каратист виборов Кубок Світу, що відбувався у румунському Бузео. Також він ставав бронзовим призером чемпіонату Європи, що відбувався у Польщі у листопаді 2018-го. Крім цього у активі Олександра чимало перемог на міських та Всеукраїнських змаганнях з кіокушин-кан карате.

- Сашко вперше прийшов в зал спорткомплексу "Текстильник" на тренування до Артема Павловича у березні 2015-го року, - пригадує мати спортсмена пані Любов. – Відтоді син пережив багато поразок і перемог, були сльози розчарування і радості. Змагання, збори, атестації - кожного дня море покладених сил і роботи. Але щоденні тренування та зусилля приносять свій результат!

Додамо, що 29 та 30 квітня в Японії проходив Міжнародний інструкторськтй семінар під керівництвом Канчо Хацуо Роями (9 Дан кіокушин-кан карате) і Шихана Хірото Окадзакі (8 Дан кіокушин-кан карате) у якому уже третій рік поспіль бере участь Семпай Артем Сибільов (2 Дан кіокушин-кан карате) — президент Тернопільської міської федерації кіокушин-кан карате.

- Завдяки нашому тренеру і наставнику Артему Сибільову, його вихованці постійно займають призові місця на чемпіонатах усіх рівнів, - каже Любов Харів. – Артем Павлович намагається виховувати не лише чемпіонів, але й сильних духом і тілом людей. Дякуємо тренеру за знання, впевненість у собі і те, що допомагєте розвивати свою майстерність і ставати кращими!

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Надя Гербут
    Молодець! Винагорода за працю та старання! Гордіть України! Успіхів, успіхів і ще раз успіхів!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:08 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 квітня: змінили кількість черг 09:37 Страсна П'ятниця — найскорботніший день року: що важливо знати 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Євгенія Чайки та Ярослава Тишка 08:00 Порядок на Великодні свята в області забезпечуватимуть майже 700 правоохоронців Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 22:00 Презентували національну туристичну програму для емоційного відновлення — уже є перші учасники з Тернопільщини photo_camera 21:05 Що класти у кошик і що робити з пасками, які не з'їли, розповідає отець Філюк 20:00 Тренується по чотири–п’ять годин на день: історія чемпіонки України зі спортивної гімнастики Єви Збараської 19:00 Петицію про реставрацію пам’ятки на Опільського підтримали. Що мають зробити play_circle_filled 18:07 В Архикатедрі Тернополя звершили Чин умивання ніг капеланам play_circle_filled photo_camera 17:00 Тернополянин Тарас Радь та його тренер отримають грошову винагороду за успіхи на Паралімпіаді 16:10 В Україну повернули тіла тисячі загиблих оборонців 15:45 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі: директору спортшколи оголосили підозру 15:15 Прооперували та після розголосу перекваліфікували справу. Що з потерпілим, якого побили на Сахарова 14:45 Сільського голову підозрюють у пошкодженні регіонального парку «Загребелля» — збитки на понад 8 мільйонів photo_camera 14:00 У Тернополі встановили порушників, які пописали стіни міського стадіону 13:00 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через сильні заморозки 12:30 Уряд затвердив механізм оформлення відстрочки для тих, хто до 25 років відслужив однорічний контракт 12:15 Великодні солодощі починаються з «Тортіно»: створіть свято власноруч (новини компаній) 12:00 Поблизу Підгороднього виявили двох загиблих тварин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up