Згадуємо 2018-ий. Спортивні події

Згадуємо 2018-ий. Спортивні події

Підбиваючи підсумки року, що минає, акцентуємо увагу на головних подіях тернопільського спорту у 2018 році.

Професійний футбол повернувся у Тернопіль

Новий футбольний чемпіонат Другої ліги серед професійних команд тернопільська "Нива" цьогоріч розпочала на Тернопільському міському стадіоні. Майже рік єдина професійна команда краю проводила матчі за межами міста, у Вишнівці, через реконструкцію поля міського стадіону. Керівництво "Ниви" знайшло спільну мову із керівниками міста та на одній із сесій міської ради команді дозволили користуватися стадіоном протягом усього сезону.

Триває будівництво "Водної арени Тернопіль"

Відео дня

Спорудження масштабного спортивного об'єкту "Водна арена Тернопіль" у 2018-му році продовжили укріпленням берегової лінії та зведенням фундаменту під будівництво трибун. Попереду будівництво каналізаційних мереж, душових та інших інфраструктурних об'єктів. Як запевнили чиновники влітку, у 2022 році на водній арені може відбутися чемпіонат світу з перегонів на човнах-драконах (драгонбот).

Чемпіонат світу провели у трьох класах човнів

Традиційно у серпні Тернопіль на кілька днів став світовою столицею водно-моторного спорту. У 2018-му році на тернопільському ставі провели етап чемпіонату світу у трьох класах човнів F-125, F-250 та F-500. Переможцями у підсумку стали спортсмени з Польщі, Італії та Болгарії.

 У Тернополі Україна перемогла Угорщину

У вересні 2018-му вперше на Тернопільському міському стадіоні відбувся офіційний матч кваліфікації до жіночого чемпіонату світу 2019. Збірна України у заключному поєдинку відбіркового циклу здолала з рахунком 2:0 збірну Угорщини. Обидва м'ячі українки провели до перерви. Матч у Тернополі відвідали більш ніж 6 тисяч уболівальників. Однак ця перемога не дозволила українкам пробитися на світову першість.

БК "Тернопіль" знову у "вишці"

Баскетбольний клуб "Тернопіль-ТНЕУ" сезон 2018-2019 років знову розпочав серед команд Вищої ліги. Влітку колектив очолив колишній гравець збірної України з баскетболу Дмитро Забірченко. А у команду запросили декількох кваліфікованих виконавців. Як наслідок, наприкінці року БК "Тернопіль" є лідером своєї зони у Вищій лізі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ромко Задорожний
    Тернопільський півмарафон, який був наймасовішим спортивним заходом в місті не цікавіший за окремо взяті команди і будівництво?) Рейтинг подій, звичайно, відбірний ;)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Яким було кафе «Нептун» у Тернополі: дивіться відео! play_circle_filled 21:00 Обираємо кращих: розпочалося голосування за «Народний бренд 2025» для тернопільських бізнесів 20:00 Вирішила продовжувати службу в армії після перемоги — історія військової з Тернополя 19:02 Мама трьох дітей поскаржилася в МОЗ на лікаря з Гримайлова. Деталі конфлікту Від читача 12:12 На Тернопільщині потрібні працівники пошти 18:10 Бронювання розшукуваних ТЦК чоловіків не скасовує штрафи та кримінальної відповідальність 17:30 У Тернополі відкрили новий дитячий садок 16:29 Тютюн у тіні: як працює нелегальний ринок безакцизу. Експеримент «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 16:15 Майже пів мільйона грн збитків на підключенні генераторів до котелень: два посадовці отримали підозри 15:30 У Тернополі навчатимуть, як діяти у випадку відключення води, тепла і світла 14:57 На Об'їзній легківка в'їхала у фуру: є потерпілі 14:50 Повідомлення заповнити Анкету для отримання виплати «Пакунок школяра» — фейк: ПФУ 14:35 CHEEV у неділю з великим концертом у Тернополі! Буде приголомшлива атмосфера! (новини компаній) play_circle_filled 14:12 Жителя Підгаєччини підозрюють у незаконній порубці деревини у зоологічному заказнику 13:30 Яка ситуація в енергосистемі після масованої атаки ворога 13:00 Шахрайство через «Тіндер»: жінка з Тернопільщини втратила 160 тисяч гривень 12:15 У трьох старостинських округах Збаразької громади змінились старости 11:45 Стартувало голосування за переможця нацвідбору на «Дитяче Євробачення-2025»: у фіналістах є тернополянка 11:15 11 мільйонів на підготовку до опалювального сезону Тернополя: чи готові до блекаутів 10:40 Тернополянка втратила 150 тисяч гривень, повіривши «банківському працівнику»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up