Новий 38-й сезон Тернопільський театр актора і ляльки відкриє у вересні

Дві нові вистави покажуть юним тернополянам у новому 38-му сезоні в Тернопільському академічному театрі актора і ляльки. Це вистави «Мороз Морозенко» та «Василина».

Новий 38-й сезон Тернопільський театр актора і ляльки відкриє у вересні

23 липня театр актора і ляльки закрив свій 37-й сезон веселою казкою-комедією «Небилиці про Курочку Рябу». А вже 17 вересня театр знову гостинно відчинить свої двері для юних глядачів та їхніх батьків.

- Минулий театральний сезон був досить плідним, – каже головний режисер, Заслужений артист України Володимир Лісовий. – Ми брали участь у фестивалях. Їздили в Чорногорію з виставою «Малята-кармалята». Також були на фестивалі у Полтаві.

У діючому репертуарі театру актора і ляльки є 47 вистав для дітей різного віку, а також постановки для дорослих глядачів.

- Ще до цьогорічної відпуски ми підготували дві нові вистави, – додає В. Лісовий. – Одну з них «Мороз Морозенко» для  дітей 4+ покажемо в зимовий період. Вона вже повністю готова, затверджена художньою радою.  Також завершується робота над етно-фольклорною виставою «Василина», яку нам підготували режисер і художник із Харківського академічного театру ляльок.  Вона розрахована на дітей від 5 років.

Перед відкриттям нового сезону актори Тернопільського театру актора і ляльки, задіяні в казці-комедії «Небилиці про Курочку Рябу», 10-14 вересня поїдуть на фестиваль у Черкаси. Окрім того, восени на фестиваль «Інтер-лялька», що відбудеться в Чернівцях, повезуть героїко-патріотичну казку «Козацькі вітрила».

Коментарі
17:00 Тернополянин придумав масажер зі шнура 16:00 Тернопільські правоохоронці визначили найсильнішого у міні-футболі 15:00 Віддала усі заощадження невідомій за "зняття родинного прокляття" 14:00 Тернопільський школяр-плавець мріє перемогти на Олімпійських іграх 13:30 На майдані Волі стартували мистецькі ярмарки 13:00 Кава та інші заборонені речі для підлітків 12:00 Читаю, бо це мені подобається 11:00 "На це пішло багато нервів і праці", - кажуть тернопільські медалісти 10:00 Журналістка допомагає знайти дорогу тим, хто загубився. Діти про професії тернополян 09:00 Фестиваль "Файне місто" буде доступним для людей з інвалідністю 08:00 Цей день в історії, 24 червня: столицю України повернули з Харкова до Києва 07:02 Погода у Тернополі: 24 червня, без опадів, +16° 22:00 Футбол без пива, побачення без вина. Як у магазинах виконують рішення про "тверезий випускний"

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up