Мрієте про особливий оргазм - зробіть тантричний масаж

Якщо сприймати тіло людини як ерогенну зону, то чудовим методом розслабитися та отримати задоволення може бути тантричний масаж.

Мрієте про особливий оргазм - зробіть тантричний масаж

Як пояснює масажист Марина Дусь, це – унікальна методика розслаблення тіла шляхом дотиків і ласк чоловіків і жінок. Його основа полягає у вивільненні енергії та відновленні емоційного стану шляхом впливу на чутливі зони.

- Такий вид масажу не є чисто еротичним масажем. Його метою є не лише задоволення сексуальних фантазій. Тут необхідна ціла церемонія проведення сеансу: красива обстановка, мелодійне звучання, чуттєві аромати. Тантричний масаж здатний ввести в стан медитації, переключити свідомість людини від негативних проблем, націлити її на насолоду і умиротворення. Протипоказів для нього немає, а освоїти техніку може не лише професіонал, а й новачок.

- Як і будь-який інший вид масажу, він виконує лікувальну функцію, адже під час дотиків відбувається вплив на нервові закінчення певних органів. Тантра масаж є унікальною методикою розслаблення душі і тіла, як чоловіків, так і жінок, в результаті якого людина відчуває: розслаблення, оздоровлення, омолодження та вивільнення пригнічених емоцій, - каже спеціаліст.

В основі тантричного масажу лежить взаємодія чоловічої і жіночої енергії, яке відбувається на більш тонкому рівні, усуваючи негативні впливи, стреси.

- Завдяки неквапливим рухам коханої людини, у голові партнера можут починати блукати сексуальні фантазії, а в тілі відбувається накопичення еротичного заряду. Такий вид масажу допоможе розслабитися та допоможе пробудити бажання як в чоловіка, так і в жінки, - наголошує Марина Дусь. – Усе тіло перетворюється на ерогенну зону. Потрібно не боятися і легенько торкатися усіх інтимних он партнера: стопи ніг, живота, грудей, долоней і подушечок пальців тощо. Відчуваючи ейфорію, масаж просто перетворюється на любовну гру.

 

Коментарі
15:00 Віддала усі заощадження невідомій за "зняття родинного прокляття" 14:00 Тернопільський школяр-плавець мріє перемогти на Олімпійських іграх 13:30 На майдані Волі стартували мистецькі ярмарки 13:00 Кава та інші заборонені речі для підлітків 12:00 Читаю, бо це мені подобається 11:00 "На це пішло багато нервів і праці", - кажуть тернопільські медалісти 10:00 Журналістка допомагає знайти дорогу тим, хто загубився. Діти про професії тернополян 09:00 Фестиваль "Файне місто" буде доступним для людей з інвалідністю 08:00 Цей день в історії, 24 червня: столицю України повернули з Харкова до Києва 07:02 Погода у Тернополі: 24 червня, без опадів, +16° 22:00 Футбол без пива, побачення без вина. Як у магазинах виконують рішення про "тверезий випускний" 21:45 Патрульні встигли врятувати чоловіка, який перерізав собі горло (відео) 21:20 Не пошкодували сотень доларів. Випускниці розповіли про свої сукні

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up