Хенд-мейд від переселенців зі Сходу України та Криму

Хенд-мейд від переселенців зі Сходу України та Криму

Оригінальні сумки з краваток та джинсів, картини, вишивки, віночки, кошики, іграшки, рукавички представлені на виставці хенд-мейду «Творимо красу своїми руками». Її відкрили в Тернопільській обласній дитячій бібліотеці в рамках проекту «Файне єднає» за підтримки міжнародної організації з міграції та Європейського Союзу. Більшість творчих робіт – це вироби переселенців із Луганської та Донецької областей, а також Криму. Яскравим доповненням стали неперевершені картини гуртківців Станції юних техніків.

– Виставка є частиною проекту «Файне єднає», – розповіла заступник директора Тернопільської обласної дитячої бібліотеки Надія Чайківська. – Коли до нас звернулися переселенці, ми вирішили допомогти їм. Завдяки гранду стартував цей проект. Наступним його етапом стане послуга бібліоняня, що дозволить батькам-переселенцям на певний час залишати своїх діток у бібліотеці під наглядом наших працівників.

Величезне враження на присутніх справила історія творчості Яни Шкуратової – новоспеченої тернополянки родом з окупованої Луганщини. Демонструючи чарівні аксесуари, виготовлені у вигляді обручів-віночків, жінка розповіла, як завдяки цьому хобі заробила свої перші гроші у новому місті.

– Ця виставка є чудовою нагодою віддячити тернополянам за теплий прийом, – каже переселенка з Луганська Олена Дерій. – Я займаюсь вишивкою та пошиттям різноманітних виробів із клаптиків тканини. Це хобі дозволяє мені знайомитись із новими людьми і є своєрідним психологічним розвантаженням. 

Виставка діятиме до 10 листопада.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Helga Soloha
    молодці переселенці, так тримати!
  • Helga Soloha
    На цієї виставці побачила де що цікаве для себе
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Футболіст «Ниви» Ілля Ольховий підписав контракт з київським «Динамо» photo_camera 20:00 П’яний збив жінку на переході у Теребовлі і відбувся штрафом 19:00 Понад 800 донорів здали кров в межах тижня донора на Тернопільщині play_circle_filled photo_camera 18:00 Варто спробувати, поки триває сезон полуниці: рецепт простого пирога-галети від Клопотенка photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 На пункті пропуску «Шегині-Медика» — затримки автобусів 16:00 Випускниця з Теребовлі Любов Тур отримала 200 балів на НМТ з англійської 15:00 «Моє серце у пеклі полону»: у Тернополі нагадали про полонених і зниклих безвісти захисників photo_camera 14:00 Частина «Сонячного» буде без води 16 червня 13:00 Сильний вітер та дощі: яку погоду принесе новий тиждень на Тернопільщині 12:05 Домашня випічка і донати: у Тернополі збирають на човен для 241 бригади play_circle_filled photo_camera 11:00 Бігли заради допомоги дворічній дитині: у Тернополі відбувся донорський півмарафон play_circle_filled photo_camera 10:00 Виплати до Дня Незалежності: хто отримає автоматично, а кому потрібно звертатись у пенсійний 09:00 Бучацька громада втратила Героя Миколу Олійника
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up