15-річна тернополянка наковталася таблеток. Дитина в лікарні

15-річна тернополянка наковталася таблеток. Дитина в лікарні

Найбільше викликів швидкої за 19 квітня було до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також за останню добу побільшало викликів на різні нещасні випадки, побутові травмування та медикаментозні отруєння. 

Так, 20 квітня о 00.08 бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, до 15-річної пацієнтки. Дівчина скаржилася на сонливість, головний біль, нудоту.

— Як з’ясувалося, ці симптоми з’явилися у неї після передозування таблетками, — повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус. — Юна пацієнтка, за нез’ясованих наразі причин, випила кілька таблеток гідазепаму. Після надання медичної допомоги та промивання шлунку дівчину шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Того дня дівчина стала не єдиною пацієнткою дитячої обласної лікарні.

19 квітня о 18.59 бригада швидкої виїжджала на вул. Д. Галицького у Тернополі, де надавала допомогу 12-річній пацієнтці. Із травмою лобкової ділянки тазу юну потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню, йдеться у повідомленні пана Джуса.

19 квітня о 20.36 бригада швидкої виїжджала на вул. Симоненка, до 9-річного хлопчика. Юний пацієнт упав з велосипеда й травмувався. Із забоєм та саднами передньої частини шиї потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Загалом за 19 квітня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 356 викликів до пацієнтів, здійснили 148 госпіталізацій; з них по Тернополю обслужено 142 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 64 пацієнти. За 19 квітня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 43 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 27 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 19 квітня у службу швидкої допомоги звернулося ще 27 пацієнтів, 11 госпіталізовано.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Особисті речі Героїв розкажуть їхні історії: у Тернополі готують виставку в пам'ять про захисників 21:01 «Тернопіль вражає»: до Дня міста в парку Шевченка готують триденний благодійний фестиваль 20:23 На 15 Квітня ДТП: травмовану дитину, яка їхала в тролейбусі, забрали в лікарню 20:00 Кур'єр, підсобник чи помічник адміністратора: які вакансії доступні для підлітків у Тернополі та які зарплати пропонують Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:04 Як у тернопільському ТЦК пояснюють затримання осіб та їх утримання. «20 хвилин» звернулися і до адвокатів 18:00 Змінили телефони для консультацій у пенсійному фонді 17:20 Медики Володимир Мороз та Роман Срібний з Тернопільщини отримали Ордени Святого Пантелеймона 16:50 На Тернопільщині планують створити Національний центр передового досвіду з протезування та ортезування 16:12 На Руській, за новою схемою дорожного руху, з'явились додаткові смуги та паркомісця photo_camera 15:45 Обірвалось життя 24-річного працівника Бережанської міськради Андрія Дороднова 15:05 На ставку потонув чоловік з Кременця 14:44 24-річного бережанця знайшли мертвим у Дністрі на третю добу після зникнення photo_camera 14:35 На Тернопільщині нарощують потужності генерації електроенергії 14:00 Родини Героїв з Тернополя взяли участь у Всеукраїнській прощі в Лішні 13:30 На Підгаєччині рятувальники виловили вужа з адмінбудівлі 12:52 Зросла кількість загиблих внаслідок російського удару по заходу зброярів на Київщині. Підозрюваному обрали запобіжний захід 12:30 Шестирічна дівчинка з мамою постраждали в аварії у Тернопільському районі 12:15 У Тернополі ліквідували пожежу в двох багатоповерхівках і закладі громадського харчування 11:53 Смертельна ДТП в Підволочиській громаді: водій мотоцикла врізався в бетонну огорожу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up