3-місячному хлопчику з Тернопільщини зробили складну операцію

3-місячному хлопчику з Тернопільщини зробили складну операцію

Міжнародна команда лікарів в Центрі дитячої медицини лікарні «Охматдит» виправили 3-місячному хлопчику з Тернопільщини складну розщілину губи.

Михайлику з Тернопільщини — 3,5 місяця. Він народився напередодні великого християнського свята — собору архангела Михаїла, тож отримав своє ангельське ім'я.

Хлопчик — неймовірний веселун, він усміхається попри всі труднощі, які випали на його долю. Він має ще 5 сестричок і 2 братиків, усі дітки в цій родині здорові, лише Михайлик народився зі складним незрощенням губи, піднебіння і ясен.

Нещодавно малюка прооперували під час американо-польсько-української місії в львівському «Охматдиті». Про це повідомили на сторінці Центру дитячої медицини лікарні «Охматдит».

Відео дня

Підтримували від народження

Тато хлопчика пішов воювати на фронт. А мама хлопчика шукаючи ефективного лікування звернулася по допомогу до «Охматдит». Саме львівський «Охматдит» їй радили фахівці із Тернополя. Тут Михайлика підтримували від народження: лікарі вчили маму хлопчика годувати малюка, клеїти спеціальні тейпи, щоб підготувати тканини до операції і доглядати за ротиком.

Маленького пацієнта прооперувала львівсько-філадельфійська команда хірургів. У Львові саме перебуває провідна американська спеціалістка з розщілин, щелепно-лицева хірургиня з Children’s Hospital of Philadelphia (США) з командою. Разом з львівськими колегами вони зробили малюку складну операцію за новою методикою. У перший етап Михайлику виправили губку, далі закриють дефекти піднебіння і ясен.

Завжди багато сміється

Раніше хлопчику було важко їсти, перший місяць він їв через зонд, далі міг їсти лише через пляшечку. Щоб він вчився розмовляти, йому треба виправити дефект піднебіння, тоді хлопчик зможе опанувати звуки.

— Михайлик стартував у нове життя, перша операція дала йому шанс виправити дефект, який був помітним. Він сміється на весь коридор, наче й не було складного втручання, — йдеться у повідомленні медиків.

«Наш Михайлик — такий, він завжди багато сміється, особливо коли до нього хтось говорить. Двоє менших діток проводять з ним багато часу, щось йому розказують і у відповідь він голосно сміється, вони добре розуміють одне одного. Вдома синочок регоче на всю хату, а в лікарні Михайлик сміявся навіть коли йому брали кров з вени, здивував своїм сміхом анестезіологиню, коли вона прийшла перед операцією його послухати», — каже мама малюка.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що медики врятували 2-місячну дівчинку з Тернопільщини, яка не могла дихати.

 

Читайте також:

Медики врятували 2-місячну дівчинку з Тернопільщини, яка не могла дихати

У Тернополі жінці видалили 9,5-кілограмову пухлину

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Viktoria

    Дякувати БОГУ!!!🙏 Зростай малеча батькам на потіху!!!
  • Дарія

    Дай Боже здоров'ячка Михайлику

keyboard_arrow_up