У чоловіка, який контактував із хворим на коронавірус священником, результат тесту теж позитивний

У чоловіка, який контактував із хворим на коронавірус священником, результат тесту теж позитивний
  • Відомо, що одному із чоловіків, який контактував зі священником, у якого виявили коронавірус 20 березня, раптово стало погано.
  • Спочатку його транспортували у Чортків, а потім скерували у тернопільську лікарню швидкої допомоги.
  • Чоловікові вже зробили тест на коронавірус. о 20.00 підтвердили: він позитивний. Отже, це другий випадок захворювання на Тернопільщині.

68-річний чоловік, у якого запідозрили коронавірус, родом з села Ковалівка Монастириського району. 

Як повідомив міський голова Чорткова Володимир Шматько, у районну лікарню чоловіка доставили увечері 22 березня. 

- Чоловіка в нашу лікарню доставили у важкому стані, - каже пан Шматько. - Була інформація, що його планували везти у Заліщики, чому потім обрали Чортків, - невідомо. Він жив сам і довго не звертався до медиків. 

23 березня чоловіка забрали у тернопільську міську лікарню швидкої допомоги, яка визнана базовою для лікування хворих на коронавірус в області. 

- Зараз стан чоловіка середньої важкості, - каже директор закладу Ярослав Чайківський. - Ми очікували результати тесту на коронавірус. Більше сказати поки що не можу. 

Журналісти "20 хвилин" дізнались з власних джерел, що чоловік, у якого підозрюють коронавірус, міг бачитись із священником з Заліщиків на похороні у ще одного отця , який родом із Монастирищини, але служив у Заліщицькому районі.

На похороні того дня були присутні ще 12 отців та кількасот людей з Заліщицького району та з села Швейків Монастириського району, звідки родом був покійний священник. 

Місцеві жителі із села Швейків кажуть, що священник Барановський помер ще у перші дні березня, а через тиждень на Монастирищині священники знову зібрались, щоб відслужити 9-ий день за покійним. На поминках міг бути і чоловік, який зараз перебуває у тернопільській лікарні.

- На поминках було багато священників, спочатку служба була у нашому храмі, а поминальний обід - у Ковалівці, - каже жителька села Швейків пані Оксана. - На службі було дуже багато людей з нашого села, наразі надіємось, що ніхто не заразився. 

Як повідомили о 20. 00 у Тернопільському ДУ "Лабораторний центр", тест на коронавірус - позитивний.

 

Станом на 20.30 Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом повідомив, що стан чоловіка важкий. 

У Тернопільському штабі для боротьби з коронавірусом кажуть, що є ймовірність, що джерелом захворювання міг бути хтось інший. Тому закликають жителів самоізолюватись при перших ознаках. 

Це другий випадок захворювання в людей, які не були за кордоном. 

Ми перевіряємо інформацію, деталі згодом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (128)
  • Наталия Ромахова
    Тут багато говорилось про жорстокість і співчуття. Віра не має нічого спільного з обрядом і бог дав кожному мізки тож майте здоровий глузд. Є можливість в самоізоляції вийти на вищий рівень відносин з Богом.
  • Володимира Демчук
    Ніяка влада не може дати розуму всім нам,в цьому весь світ. Сидіть дома і моліться
  • злой
    хахаха меня бля порвало :-у чалавыка якый (контактував),,:))))з свяшеныком ну это пипец гагагаа
  • Підручна Оленка Деркач
    Чим більше читаючи коментарі, тим більше дивуюся наскільки в такий час випробування для цілого світу є осуду, жорстокості, ненависті,злоби.... Замість хоч співчуття,  повсюди слова ненависті, дурних пліток, злоби(((( Та щей судите священника, придумуєте різні дурниці...
    Може вже схаменімося і почнімо бути більш людянішими? ((((
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції 13:15 Театр мод Галицького коледжу здобув гран-прі Національного фестивалю моди і таланту photo_camera 12:53 У Тернополі раніше судимого чоловіка підозрюють у домашньому насильстві та незаконному поводженні зі зброєю 12:18 «Такого немає ніде у світі»: качаною кашею пригощав Клопотенко відвідувачів Фестивалю молока play_circle_filled 11:45 «На щиті» повертається додому Герой Андрій Ширяєв — у громаді біля Тернополя оголосили День жалоби 11:15 Рятувальники загасили пожежі у двох районах Тернопільщини 10:43 У Нагірянці п'яний водій в'їхав у будівлю 10:10 «Захист банківського рахунку» обійшовся жительці Тернопільщини в 46 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up