Для Тернопільщини закупили новий апарат МРТ

Для Тернопільщини закупили новий апарат МРТ

Нові апарати отримають 16 областей України.

Тернопільська лікарня отримає новий сучасний апарат МРТ. Про закупівлю повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоровʼя.

— Закупили 16 сучасних апаратів МРТ для українських медзакладів, — йдеться у повідомленні. — Це вперше, коли держава централізовано купує це медобладнання у такій кількості.

Апарати отримають обласні клінічні лікарні Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Відео дня

— Медобладнання дозволяє швидко та якісно проводити дослідження центральної нервової та серцево-судинної систем, черевної порожнини, малого тазу, ортопедії, а також мамографічні дослідження тощо, — наголосили у Міністерстві.

Нагадаємо, на Тернопільщині діятимуть п’ять надкластерних закладів, сім – кластерних та 13 загальних. Що це взагалі значить, якщо говорити простою мовою? Кого з ким планують об’єднати, як нововведення вплине на роботу лікарень та надання медичної допомоги пацієнтам – розповідаємо.

 

Читайте також:

Сучасна та якісна медична реабілітація для дітей з усієї України доступна в Тернополі

Як і хто може подати заяву на посмертне донорство у Тернополі? Ми дізналися всі деталі

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (29)
 • Анна Кубай

  І скільки буде коштувати дослідження на цьому апараті ?
 • Ірина Чорна

  Чергова курка із золотими яйцями. Отримавши апарат, куплений за гроші платників податків, лікарі вважають законним отримувати плату за діагностику на апараті. Цей тіньовий бізнес  в комунальних лікарнях  потрібно припиняти.
 • Тетяна Замковська

  А коли люди там зможуть безкоштовно, за направленням лікаря обстежитися?
 • Сергій Лотоцький

  Дали!!!! Кому???? Баригам....щоб з людей гроші собі в карман гребли...

keyboard_arrow_up